رئیس جمهور السیسی اولین نمایشگاه را در مصر افتتاح می کند

[ad_1]

عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهور مصر روز دوشنبه اولین نمایشگاه Go Green در این کشور را افتتاح کرد و فن آوری های تبدیل خودروهای گاز طبیعی را به نمایش گذاشت.

سخنگوی ریاست جمهوری ، بسام رادی گفت که رئیس جمهور برنامه های مالی در دسترس شهروندان را که توسط دولت اجرا می شود ، بازنگری کرده است تا تعداد زیادی از وسایل نقلیه را برای کار با گاز طبیعی تبدیل کند. پس از تبدیل آنها ، این اتومبیل ها به جای یا همراه با بنزین سنتی با گاز طبیعی کار می کنند.

در حاشیه این نمایشگاه ، رئیس جمهور با نمایندگان شرکت های بزرگ بین المللی شرکت کننده در طرح ملی دیدار کرد.

در طی این جلسه ، رئیس السیسی گفت که این طرح برای منافع مستقیم آن برای شهروندان مهم است ، زیرا آنها می توانند اتومبیل های جدید خود را جایگزین اتومبیل های کاملا جدیدی کنند که از گاز طبیعی ارزان قیمت استفاده می کنند.

رئیس جمهور همچنین گفت که دولت تسهیلات کم علاقه به شهروندان را با برنامه های اقساطی طولانی مدت ارائه می دهد تا اطمینان حاصل کند که جایگزینی خودروهای قدیمی بار مالی کمتری دارد.

وی گفت مصر ابتکار عمل را بر اساس تحقیقات عمیق و یکپارچه آغاز کرده است. این کشور تمام م infrastructureلفه های زیرساختی را برای سرویس دهی به ابتکار عمل فراهم می کند ، از جمله ایستگاه های تأمین گاز طبیعی و مراکز خدمات و نگهداری وسایل نقلیه.

رادی گفت که در این نشست همکاری بین شرکت های اتومبیل سازی محلی در مصر و سازمان های دولتی به عنوان بخشی از یک طرح ملی برای جایگزینی و تبدیل وسایل نقلیه گاز طبیعی مورد بحث قرار گرفت.

هدف این طرح ملی کاهش واردات سوخت ، کاهش آلودگی ، اطمینان از ایمنی رانندگان و مسافران و استفاده از کارخانه های اتومبیل بلااستفاده است.

این نمایشگاه که در مرکز نمایشگاه های بین المللی مصر (EIEC) در محله پنجم شهرک قاهره برگزار می شود ، در تاریخ 6 ژانویه به پایان می رسد. دولت و همچنین شرکتهای داخلی و بین المللی متخصص در خودروهای سبز در این شرکت خواهند کرد.

رئیس جمهور السیسی سالنهای نمایشگاهی را که در اختیار ارگانها و م institutionsسسات دولتی متولی اجرای طرح تحول قرار گرفته بود ، مورد بازرسی قرار داد. این شامل سالن های اختصاص یافته به وزارتخانه های دارایی است. تولید نظامی؛ تجارت و صنعت؛ غنی بودن روغن و مواد معدنی توسعه محلی ؛ محیط؛ داخلی؛ و حمل و نقل

وی همچنین نمایشگاه های Go Green را که به شرکت های بزرگ بین المللی و محلی متخصص در این زمینه توزیع شده است ، مورد بازرسی قرار داد.

رئیس جمهور آخرین مدلهای وسایل نقلیه ای را که با گاز طبیعی کار می کنند یا برای این منظور اصلاح شده اند ، و همچنین راه حلهای یکپارچه برای فرآیند تأمین وسایل نقلیه با گاز طبیعی و آخرین تحولات در این صنعت را بررسی کرد.

نمایشگاه Go Green با هدف آگاه سازی شرکت ها و مردم در مورد برنامه های ملی موجود برای تأمین مالی تبدیل اتومبیل های دارای گاز طبیعی است. رادی گفت که این امر همچنین آنها را از مزایای اقتصادی و زیست محیطی گسترش استفاده از گاز طبیعی برای وسایل نقلیه مطلع خواهد کرد.

یک غرفه کامل ایجاد شده است که در آن وزارتخانه ها ، بانک ها و شرکت های بیمه قادر به تعامل با شهروندان مایل به استفاده از ابتکار عمل و تبدیل اتومبیل های خود به گاز طبیعی هستند. این غرفه همه امکانات را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد تا درباره روش های لازم بیشتر بدانند.

برای حفاظت از محیط زیست و استفاده از تولید فراوان گاز طبیعی این کشور ، دولت مصر قصد دارد ماشین های قدیمی ساخته شده بیش از 20 سال پیش را از بین ببرد. مدلهای جدید جایگزین آنها می شود كه می توانند با گاز طبیعی كار كنند و مدلهای جدیدتر به مدلهای دارای گاز طبیعی تبدیل می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *