رئیس جمهور ایالات متحده کار خود را آغاز می کند تا از صف مشاهیر گارد ملی در واشنگتن دیدن کند

[ad_1]

ستارگان آمریکایی لیدی گاگا و جنیفر لوپز هفته آینده در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب آمریکا جو بایدن در واشنگتن روی صحنه می روند ، به همراه دیگرانی که تیم انتقال وی می گوید آمریکای متنوع را نشان می دهد.

این دو ستاره در رویداد 20 ژانویه برای 46 امین رئیس جمهور آمریكا اجرا می كنند كه شامل این موارد نیز خواهد بود: اظهارات یك آتش نشان سیاه پوست از جورجیا. برنده شاعر سابق جوانان ؛ یک کشیش کاتولیک ؛ و کشیشی از زادگاه بایدن ویلمینگتون در دلاور.

لیدی گاگا سرود ملی را می خواند ، در حالی که لوپز موزیکال را اجرا می کند.

تیم بایدن روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت: “آنها تصویر روشنی از تنوع بزرگ ملت بزرگ ما را ارائه می دهند.”

ارائه دهندگان “دیدگاه قاطعانه بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس برای یك فصل جدید در تاریخ آمریكا ، كه در آن ما آمریكا هستیم ، متحد شده اند تا از تقسیمات و چالشهای عمیق مردم ما عبور كنند ، كشور را متحد سازند و روح را دوباره بسازند. ملت ما “.

نقش آنها زمانی است که دموکرات ها کاخ سفید را از رئیس جمهور مستعفی جمهوریخواه دونالد ترامپ در یک رویداد کاهش یافته تصاحب می کنند.

این جشن بزرگ در حالی برگزار می شود که ویروس کرونا ویروس کرونا (COVID-19) در حال انجام است و نگرانی های امنیتی در حال افزایش پس از آن است که اوایل ماه جاری گروهی از طرفداران ترامپ به منظور جلوگیری از صدور گواهینامه قانونگذاران از پیروزی بایدن ، به پایتخت حمله کردند.

عموم مردم قادر به تماشای سوگند در جبهه غربی ساختمان کاپیتول نخواهند بود ، اکنون با نرده ها ، موانع و هزاران نفر از نیروهای گارد ملی تقویت شده است.

در اعلام کارمندان ، تیم انتقال بایدن به حمایت از لیدی گاگا در مورد حقوق LGBTQ و مسائل بهداشتی و کارهای لوپز برای آگاهی از تأثیر نامتناسب ویروس کرونا در لاتین ها اشاره کرد.

از دیگر سخنرانان می توان به آتش نشان شغلی آندریا هال از شهرستان فولتون جورجیا و شاعر محلی شاعر برنده 2017 در لس آنجلس آماندا گورمن اشاره کرد. رئیس سابق دانشگاه جورج تاون ، پدر لئو اودونووان ، و روحانی دکتر سیلوستر بیمان از کلیسای اسقفی متدیست آفریقایی در بیتل ، هر دو از خانواده بایدن ، نیز سخنرانی خواهند کرد.

نکته دیگر این است که مقامات ایالتی به دلیل نگرانی در مورد اعتراضات مسلحانه احتمالی روز یکشنبه ، امنیت این آخر هفته قبل از مراسم تحلیف را افزایش دادند.

مقامات امیدوارند که از تکرار خشونت های قاتل در Capitol Hill توسط حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در 6 ژانویه جلوگیری کنند.

با هشدار اداره تحقیقات فدرال (FBI) در مورد خشونت احتمالی در تمام پایتخت های ایالتی ، فرمانداران سراسر کشور وضعیت فوق العاده اعلام کرده و پایتخت ها را به روی عموم مردم بستند.

رسانه های آمریکایی گزارش دادند ، انجمن های آنلاین راست افراطی خواستار “راهپیمایی مسلحانه همه پایتخت های ایالت” در روز یکشنبه هستند.

رئیس جمهور ترامپ همچنان ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در انتخابات را مطرح می کند و گفته است که در مراسم تحلیف بایدن شرکت نخواهد کرد. روز چهارشنبه ، مجلس نمایندگان رئیس جمهور مستعفی را به خاطر “قیام کپیتول هیل” مقصر دانست که منجر به کشته شدن پنج نفر ، از جمله یک افسر پلیس شد.

او نگران است که از روز یکشنبه تظاهرات حمایت از ترامپ در همه پایتخت های ایالت برگزار شود. افزایش اقدامات امنیتی در طول هفته از آتلانتا ، جورجیا تا ساکرامنتو ، کالیفرنیا قابل مشاهده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *