رامدا برای داروسازی انتظار دارد که COVID-19 تا سال H1 از سال 2022 ادامه یابد.

[ad_1]

دهمین راهنمای ماه رمضان برای صنعت دارویی و معرف های تشخیصی (رامدا) معتقد است که ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19) تا سال 2021 و در نیمه اول (H1) سال 2022 ادامه خواهد یافت.

انتظارات ادامه COVID-19 در سراسر جهان شامل معرفی جهانی واکسن علیه ویروس است.

در سال 2021 و با توجه به موج دوم ویروس ، مدیریت این شرکت انتظار دارد بازار دارو با وجود افزایش تعداد موارد ، بهبود یابد. این امر بر این باور است که دولت مصر برای جلوگیری از پیامدهای اقتصادی منفی ، قفل مجدد یا ممنوعیت حصر را وضع نخواهد کرد.

بازار دارویی برخی پیشرفت ها را در تمام زمینه های تجاری نشان داد ، که در سه ماهه چهارم (Q4) سال 2020 به یک عملکرد مالی قوی تبدیل شد. این یک پیشرفت چشمگیر در نتایج مالی ثبت شده در Q3 همان سال بود.

بر اساس آخرین اطلاعات موجود از شرکت آمریکایی IQVIA ، بازار خرده فروشی دارویی در مصر در 11 ماه اول (11 میلیون) فروش کلی 73.1 میلیارد EGP در سال 2020 به ثبت رسانده و رشد سالانه 3.8٪ را گزارش کرده است. فروش خرده فروشی رامدا در 11M در سال 2020 حدود 17 درصد رشد کرد و از رشد بازار خرده فروشی پیشی گرفت.

رامدا قصد دارد در سال 2021 بین 8 تا 10 محصول را با قیمت های بالا از داروها گرفته تا مکمل ها به بازار عرضه کند. در سال 2020 ، این شرکت 9 محصول از جمله داروهای ضد ویروس علیه ویروس کرونا را روانه بازار کرد.

این شرکت بر خریدهای بالقوه مانند خرید درمانی قبلی ضد التهاب تمرکز کرده است. به دنبال آن سایر محصولات دارویی که دارای یک فناوری تولید منحصر به فرد هستند ، باعث هم افزایی و تکمیل پرتفوی شرکت می شوند.

رامدا قصد دارد در سال 2021 به بازارهای جدیدی از جمله عربستان سعودی ، کویت ، بحرین ، امارات و پاکستان وارد شود.

این کشور قبلاً دریافت سفارشاتی را که عمدتا توسط داروهای ضد ویروسی مربوط به COVID-19 از کشورهایی مانند اردن ، لبنان و لیبی اداره می شود ، آغاز کرده است. با این حال ، این منوط به تأیید وزارت بهداشت و جمعیت مصر و سازمان داروهای مصری (EDA) است.

EDA صادرات دارو را محدود می کند و به شرکتها اجازه می دهد این کار را انجام دهند فقط در صورتی که بتوانند اثبات کنند شش ماه عرضه دارند تا تقاضای محلی را تأمین کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *