راه حل ePharmacy Vezeeta دسترسی به داروهای تجویز شده در مصر را آسان می کند

[ad_1]

Vezeeta ، پلتفرم مراقبت های بهداشتی دیجیتال در خاورمیانه و آفریقا ، از راه حل ePharmacy (داروخانه Vezeeta) خبر داده است که به مشتریان امکان می دهد داروهای تجویزی را از طریق برنامه تلفن همراه سفارش دهند.

شروع جدید موفقیت دیگری در نیروگاه دیجیتال با ویژگی جدیدی است که هدف آن ایجاد انقلابی در تجربه سنتی داروخانه در مصر است.

از طریق برنامه تلفن همراه ، کاربران Vezeeta می توانند نسخه های الکترونیکی خود را بارگذاری کنند ، تنظیمات بیمه خود را اضافه کنند ، گزینه های پرداخت نقدی یا غیر نقدی را قبل از خارج شدن انتخاب کنند و تحویل خانه را در همان روز در قاهره و جیزه برنامه ریزی کنند.

بیماران همچنین می توانند تجربه داروخانه خود را با مشاوره تلفنی با پزشکان و همچنین دسترسی 24 ساعته 7 روز به داروسازان مجاز و ارائه دهندگان خدمات مراقبت از مشتری ترکیب کنند. این بدان معناست که آنها می توانند از ابتدا تا انتها به راحتی نیازهای سلامتی خود را برآورده کنند.

امیر بارسوم ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Vezeeta ، گفت: “ما بعد از یک سفر شگفت آور بیمار هستیم.” “

بارسوم افزود كه مصر در حال حاضر شاهد یك دوره طلایی در بخش فناوری خود است و این شركت قصد دارد به تلاش های خستگی ناپذیر دولت برای تقویت پیشرفت مراقبت های بهداشتی ادامه دهد. این تلاش ها تضمین می کند که مصر به یک فناوری مورد علاقه در آفریقا تبدیل می شود و راه اندازی ePharmacy دقیقاً همین است.

برای اولین بار در آگوست سال 2020 راه اندازی شد ، Vezeeta داروخانه توسط یک تیم تدارکاتی داخلی پشتیبانی می شود که به جمع آوری تجارب داروخانه از انتهای دیگر برای همه کاربران کمک می کند.

ماها ملهام ، نایب رئیس ePharmacy در Vezeeta ، گفت: “ما ابتدا پزشکان را به صورت دیجیتالی در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی خود ادغام کردیم و اکنون نیز همین کار را برای داروسازان انجام می دهیم.”

وی افزود: داروسازان ما آموزش و جبران خسارت بسیار خوبی دریافت می کنند تا هر بار که وارد برنامه Vezeeta می شوند ، تجربه کاملی را برای هر کاربر فراهم کنند.

ملهام خاطرنشان كرد كه اين شركت از طريق بسته بندي منحصر به فرد با كيفيت بالا از استانداردهاي بهداشتي سختي پايبند بوده و اين بيماران را تضمين مي كند كه براي تحويل داروهاي ضروري در يك ساعت يا كمتر به Vezeeya اعتماد كنند.

وی افزود: “بسیار مهم است كه مشتریان ما بیشترین بهره را از معاملات Vezeeta خود ببرند.”

این راه حل الکترونیکی بخشی جدایی ناپذیر از مجموعه خدمات بهداشتی گسترده Vezeeta است که شامل مشاوره با پزشکان فیزیکی و مجازی و همچنین دسترسی به آزمایشگاه ها و اسکن ها است. همه آنها برای تحریک دسترسی و دسترسی در مراقبت های بهداشتی طراحی شده اند.

محمد ال موغی ، مدیر ارشد محصولات در Vezeeta ، گفت: “با هر بار راه اندازی جدید ، ما تلاش می کنیم سفر بیمار در مراقبت های بهداشتی را بهبود ببخشیم. ما در تلاشیم داروخانه را به طور یکپارچه در سفر بیماران Vezeeta بگنجانیم تا نتایج سلامتی را بهبود بخشیم. “

ال موگی افزود: بیماران با مشاوره تلفنی با بهترین پزشکان در مصر ، تجویز الکترونیکی و تحویل دارویی عالی که از طریق راه حل های مدرن هوش مصنوعی امکان پذیر شده است ، از تجربه کامل از راه دور برخوردار هستند.

وی همچنین خاطرنشان کرد که Vezeeta از اینکه به زودی یادآوری های دوز و پر کردن ، از جمله سایر ویژگی های بیماران مزمن را ارائه می دهد ، هیجان زده است.

تا به امروز ، داروخانه Vezeeta حداکثر به 1 میلیون بیمار در قاهره و جیزه خدمات داده است و در آینده نزدیک شهرهای جدیدی به ردپای آن اضافه می شود. Vezeeta با داروسازی SaaS ، نسخه های الکترونیکی ، مشاوره تلفنی و زایمان پشتیبانی شده از هوش مصنوعی قصد دارد سوابق پزشکی رایگان را در برنامه تلفن همراه به بیماران خود ارائه دهد.

خالد عاطف ، مدیر عامل Vezeeta مصر ، گفت: “راه اندازی جدید تغییر خوشایند در سیستم مراقبت های بهداشتی سنتی و پیچیده را ایجاد می کند که بسیاری از بیماران مصری به آن عادت کرده اند و نشان دهنده نیاز فوری و ضروری به راه حل ePharmacy است.”

وی افزود: تا به امروز ، 68٪ از مصرف کنندگان ما از راه حل مدیریت بیماری مزمن استفاده کرده اند و ما معتقدیم که بیشتر مصرف کنندگان در این اولین راه حل مراقبت های بهداشتی دیجیتال ارزش فوق العاده ای پیدا می کنند که می تواند نتایج بهداشتی را به طور چشمگیری بهبود بخشد.

Vezeeta با ارائه یک تجربه مداوم مراقبت های بهداشتی دیجیتال از راحتی خانه خود ، به مشتریان کمک می کند تا ضمن دستیابی به مراقبت های با کیفیت ، بهبود نتایج بهداشتی و جلب رضایت بیمار در مرکز فناوری خود ، در وقت ، پول و سردرد صرفه جویی کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *