روز دوشنبه ، مصر نمایشگاه Go Go را برای اتومبیل های سازگار با محیط زیست راه اندازی می کند

[ad_1]

اولین نمایشگاه Go Green مصر ، برجسته ساخت اتومبیل به انرژی پاک و فن آوری های جایگزین ، روز دوشنبه در مرکز نمایشگاه های بین المللی مصر (EIEC) آغاز به کار می کند.

این رویداد دو روزه ، که در 6 ژانویه به پایان می رسد ، توسط رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی حمایت مالی می شود.

وزیر تجارت و صنعت Nevine Game گفت که این نمایشگاه شامل 11 سمینار برای عموم و متخصصان برای بحث در مورد موضوعات مهم است. آنها همچنین کلیه اطلاعات مورد نیاز در ابتکار دولت برای جایگزینی و تبدیل وسایل نقلیه به گاز طبیعی و مراحل تکمیل تبدیل را دریافت خواهند کرد.

گاما افزود كه در این سمینارها همچنین در مورد مزایای استفاده از گاز طبیعی برای اتومبیل ها و همچنین نحوه استفاده از ابتكار بحث خواهد شد. هدف آنها روشن کردن سازوکارهای بودجه موجود در این طرح برای تشویق به تبدیل بیشتر است.

وزیر گفت که در این سمینارها نمایندگان چندین وزارتخانه ، همچنین ذینفعان محلی و بین المللی ، کارشناسان ، مقامات ، صنعتگران ، نمایندگان بانک ها ، خودروسازان و شرکت های گاز طبیعی حضور خواهند داشت.

گاما افزود که تعدادی تفاهم نامه (تفاهم نامه) و موافقت نامه های مالی برای تبدیل وسایل نقلیه به گاز طبیعی نیز در این نمایشگاه امضا می شود. انتظار می رود این توافق نامه ها صادرات خودروهای تولید داخل به بازارهای خارجی را تشویق كند.

در طول فعالیت های این نمایشگاه ، ابتکاری برای تبدیل اتومبیل های دارای گاز طبیعی و افزایش آگاهی از مزایای اقتصادی و زیست محیطی ناشی از ترویج استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوخت خودروها آغاز خواهد شد.

علاوه بر این ، مدل های واقعی وسایل نقلیه ای که با گاز طبیعی کار می کنند یا نمونه های اصلاح شده ارائه می شوند ، از جمله سدان ، اتوبوس ، وانت ، کامیون و همچنین مدل های اتومبیل برقی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *