رژه پراید شیکاگو 2021 به دلیل ترس از COVID لغو شده است ، برگزارکنندگان در حال برنامه رژه ای برای سال 2022 هستند.

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – برگزارکنندگان مراسم رژه افتخار شیکاگو به دلیل افزایش نگرانی ها از بیماری کووید لغو شد.

سازمان دهندگان در ماه مه اعلام کردند که رژه ، که معمولاً در ماه ژوئن برگزار می شود ، به 3 اکتبر موکول شده است. امید این است که واکسیناسیون گسترده رژه را برای همه افراد ایمن کند ، که به طور منظم صدها هزار نفر را در طول مسیر خود جذب می کند.

در نامه ای از سازمان دهندگان آمده است: “متأسفانه ما در این باور ساده لوحانه یا به عبارت دقیق تر” امید “ساده لوح بودیم. همه می دانند که چرا در ارزیابی خود مبنی بر اینکه همه چیز در پاییز چگونه امن خواهد بود اشتباه کردیم.

سازمان دهندگان اضافه کردند که امیدوارند رژه ماه اکتبر به آنها اجازه دهد ماه تاریخ LGBTQI + را معرفی کنند و امیدوارند که جامعه شیکاگو را به عنوان جنسیت ، که به گفته آنها هر سال از سال 1985 در رژه غرور وارد می شود ، به رسمیت بشناسند و از برخی شخصیت های خاص تجلیل کنند.

سازمان دهندگان نوشتند: “ما واقعاً می خواستیم و امیدوار بودیم که در سال 2021 رژه ای برگزار شود.” “با این حال ، ما فکر نمی کنیم که بتوانیم این کار را برای همه در رژه و افرادی که آن را تماشا می کنند با خیال راحت انجام دهیم. ما باید رژه را برای یک سال دوم لغو کنیم.”

الکساندریا اوانگلو ، مالک قهوه Elevate می گوید: “ما امیدهای زیادی داشتیم ، اما باید به آنچه همه به ما می گویند و به ما توصیه می کنند گوش دهیم.”

تیموتی فرای ، هماهنگ کننده می گوید: “با توجه به تعداد زیادی که ما به دست می آوریم و چقدر محکم با هم جمع می شوند ، مگر اینکه در مورد عامل ایمنی کاملاً اطمینان داشته باشید ، واقعاً نمی توانید این کار را انجام دهید.” “فقط ممکن نیست.”

یعقوب میلر می گوید: “من فکر می کنم بزرگترین ناامیدی فقط عدم تلاش مردم برای جدی گرفتن آن است.”

اوانجلوس در مورد تصمیم به لغو گفت: “این مانند این است که دیگران را به خود بسپارید.” “من فکر می کنم این یک تصمیم فداکارانه است.

همانطور که ناامیدی دوباره در Northalsted ظاهر می شود ، تمرکز بر دو برابر شدن اقدامات ایمنی خواهد بود. سازمان دهندگان گفتند هنوز برنامه دارند رژه افتخار شیکاگو را در 26 ژوئن 2022 برگزار کنند.

مایکل ویلیامز ، مدیر اتاق مردان می گوید: “همه ما از سال گذشته تا اینجا پیشرفت کرده ایم.” “ما امیدواریم که این جنون آمیز و سرگرم کننده باشد و درست مانند سایر رویدادهای افتخار آمیز.”

سازمان دهندگان در مورد جشن سال آینده گفتند: “ما قصد داریم بهترین ، شادترین ، افسانه ای ترین و به یاد ماندنی رژه افتخار را برگزار کنیم.” “روی آن حساب کن!”

رژه 2020 نیز به دلیل همه گیری کووید لغو شد.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *