زدن و دویدن در Mount Prospect: پرستار می گوید: یک مرد با ویلچر که در حال رفتن به دیدار خانواده اش در بخش مراقبت های ویژه است.

[ad_1]

چشم انداز کوه ، بیماری. (WLS) – مرد 55 ساله ای که روز چهارشنبه در کوه مروارید توسط راننده برخورد کرد ، قصد داشت به همراه پدر 94 ساله خود به ملاقات برود ، اما به گفته خانواده اش هرگز موفق نشد.

خواهرش ماری تایلر گفت ، مارک جولی درست قبل از ساعت 2 بعد از ظهر روز چهارشنبه در حال بازگشت به خانه برای پیاده روی با پدر مسن خود بود.

به گفته GoFundMe ، راه اندازی شده توسط خانواده وی ، این مرد 55 ساله دارای اسپینا بیفیدا است و از ویلچر استفاده می کند.

پلیس مانت پروسپکت گفت که افسران در حوالی ساعت 1:56 بعد از ظهر به درخواست 911 برای سقوط یک عابر پیاده در بلوک 1300 در جاده المهورست پاسخ دادند.

شاهدان به بازرسان گفتند كه شخصی كه شورولت مشكی رانندگی می كرد با مردی كه از ویلچر عبور می كرد از خیابان برخورد كرد.

بابی هانسفورد شاهد گفت: “من ماشین را ندیدم ، اما آنچه شنیدم فقط خاموش شدن موتور بود.”

وقتی هانسفورد به گوشه جاده Elmhurst نزدیک جاده Millers دوید ، گفت ماشین از قبل گم شده است و مردی که به شدت زخمی شده بود ، روی جاده خونریزی کرده و از ویلچری که برای رفت و آمد استفاده می کرد جدا شد.

تماشا کنید | Chopper7 بیش از بررسی Mount Prospect

شاهدان می گویند راننده متوقف نشده و با آسیب رسیدن به قسمت جلوی ماشین و شیشه جلو اتومبیل به جنوب ادامه می دهد.

هانسفورد گفت: “من برای کمک به او با سه نفر دیگر دویدم.” “من پیش او رفتم و فقط مطمئن شدم كه او نفس می كشد. او نفس می كشید ، اما او آنچنان حركت نمی كرد ، هم اتاقی من مدام جنبش را هدایت می كرد و این تنها كاری بود كه می توانستیم انجام دهیم.”

وی گفت که ناظران گاه به گاه ، ترافیک را منحرف می کنند در حالی که چندین نفر دیگر برای کمک به مردی که تازه مورد اصابت قرار گرفته است با یکدیگر بحث و گفتگو می کنند.

هانسفورد گفت: “او حال خوبی نداشت. او فقط در آنجا خوابیده بود و بیهوش به نظر می رسید.” “ما نمی خواستیم او را منتقل کنیم ، نمی خواهیم کاری انجام دهیم.”

این مرد با جراحات جدی به بیمارستان حقوقی لوتران در پارک ریج منتقل شد. پلیس گفت راننده ای که به او برخورد کرده بدون توقف سرعت خود را افزایش داده است.

مرتبط: دختری در نزدیکی West Side کشته شد ، ضربه زد و دوید. پلیس می گوید مظنون در آزادی است یک جایزه 5K دلاری ارائه می شود

هانسفورد گفت: “من فقط ادامه می دادم. نمی توانستم شماره ثبت نام یا چیزی از این قبیل را بگویم. باورم نمی شد.”

پلیس گفت که بلافاصله پس از تصادف توانستند Chevy مشکی و راننده آن را در یک مجتمع مسکونی نزدیک جاده Elmhurst و خیابان Oakton پیدا کنند.

اسکات میلر ، که در همان حوالی زندگی می کند ، گفت: “اینجا همیشه مکان بدی بوده است زیرا ما در اینجا مسیری داریم که از جاده شلوغ عبور می کند.”

تایلر گفت برادر و پدرش با هم صمیمی بودند. آنها با هم زندگی می کنند و از یکدیگر مراقبت می کنند.

خانواده جولی ریاست ژنرال لوتران را بر عهده دارند ، جایی که پنجاه و پنجاه و پنج ساله در روز پنجشنبه در بخش مراقبت های ویژه باقی مانده است.

به دلیل جستجوی پلیس در منطقه پس از سقوط ، مسیرهای جنوبی جاده Elmhurst ساعت ها بسته بود.

پلیس هنوز در حال تحقیق است. تاکنون هیچ نقل قولی یا ادعایی ارائه نشده است.

ویدیوی پخش کننده فوق مربوط به گزارش قبلی است.

این یک داستان در حال تکامل است. برای به روزرسانی مجدداً با ABC 7 Chicago تماس بگیرید.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *