سری Berlinale 2021 برای ارائه ضد قهرمانان سمی ، آرمانشهرهای آزادی

[ad_1]

در یک سال غیر معمول انتخاب سریال برلیناله متشکل از شش عنوان است که با مضامین ، داستان ها و سبک بصری غیر استاندارد و شگفت آور ، آینه ای از زمان ما است.

محتوای آمریکای لاتین برای اولین بار در سریال برلیناله، با تولید HBO آرژانتین بین مردان (“در میان مردان”) و آخرین روزهای گیلدا (“آخرین روزهای صنف”) از برزیل.

علاوه بر این، Philly DA، یک محصول آمریکایی توسط جوز پن و مایکل گوتوالد دو نفره نامزد اسکار ، اولین مجموعه مستندی است که به این برنامه دعوت شده است.

سازندگان بی طرفانه و دقیق به شخصیت ها و محیط های خود نگاه می کنند. آسیبهای جمعی گذشته نزدیک مورد بازنگری قرار گرفته است. طبقات اجتماعی و اهمیت آنها برای سرنوشت های فردی زیر سوال می رود.

شخصیت های اصلی اغلب خود را در جو دو قطبی می یابند: نیاز مطلق به موقعیت (سیاسی) برای محلی سازی در تمایز سیستم های ارزشی ، هم به معنای امید به تغییر است و هم به دلیل خطر.

فیلم بین مردان، یک کلاسیک مدرن در چهار قسمت توسط کارگردان پابلو فندریک با زمانی نفس گیر ، دنیای مردانه را در وحشیانه ترین جنبه های خود نشان می دهد. این بازی به عنوان بازی خشونت ، انزجار و زور ارائه شده است. ادای احترام به زیبایی شناسی دهه 90 ژانر انتخابی او و همچنین جهانی را که به تصویر می کشد نشانه و چالش می کشد.

با نمایش دوم خود در سریال برلیناله، من و بقیه (“من و دیگران”) ، دیوید شالکو با مخاطبان بازی های فکری انجام می دهد. او بینندگان را از طریق سطوح مختلف آگاهی هیپستر تبلیغاتی و خانواده دیوانه هنرمندانش ، که توسط گروه تام شیلینگ ، سوفی رواس ، مارتین ووتکه ، لارس آیدینگر و کاتارینا شوتلر بازی می شود ، هدایت می کند.

در فیلم این گناه است، بینندگان یک ویروس کشنده ناشناخته را تماشا می کنند که در حال گسترش در سراسر جهان است. مینی سریال های قابل توجه راسل تی دیویس در مورد گروهی غیرقابل مقاومت از دوستان و شروع HIV در لندن در دهه 1980 مفهوم دردناکی را در شرایط فعلی برانگیخت.

که در فیلی دا، لاری کراسنر ، فعال حقوق مدنی ، یک هدف بلند پروازانه کمتر از سرنگونی سیستم حقوقی ندارد. این سیستم است که وی مقصر محکومیت های دسته جمعی متهمان عمدتا سیاه پوست در فیلادلفیا را مقصر می داند. انتخاب وی به عنوان دادستان منطقه در ابتدا بعید به نظر می رسد ، اما این یک پیروزی است. تد پاسون ، یونی بروک و نیکول سالازار با مشاهده زودگذر اولین موفقیت ها ، شکست ها و شکست های کراسنر را به تصویر می کشند.

فیلم اسکاندیناوی قطرات برف ، مطالعه تاریک جرایم اجتماعی در رنگ سفید مات ، از سوئد و دانمارک توسط خالق Mette Heeno (سریال برلیناله 2016: جدایی با هم)

داستان پیچیده ناپدید شدن یک کودک جذاب ، چندلایه و بینندگان را با ایده ها و تصاویر خاص خود از خانواده و مادری روبرو می کند.

سری چهار قسمت آخرین روزهای گیلدا توسط گوستاوو پیتزا از هر لحاظ بی نظیر است. تصویر گرم ، فیزیکی و هوس انگیز قهرمان وی با بازی کارین تلس ، بیانگر آزادی شخصی در محیطی پر از تهدید و سانسور است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *