سفیر مصر ، دبیرکل ایکائو در مورد تأثیر COVID-19 در هواپیمایی کشوری جهانی بحث می کند

[ad_1]

احمد ابوزید ، سفیر مصر در کانادا و فانگ لیو ، دبیرکل سازمان هواپیمایی کشوری مستقر در مونترال (ایکائو) ، در مورد تأثیر همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) جدید در هواپیمایی کشوری جهانی بحث کردند.

در طول مکالمه تلفنی ، ابوزید سعی کرد علاوه بر همکاری های موجود بین مصر و ایکائو ، در مورد نقش این سازمان در مقابله با اثرات همه گیری در بخش هواپیمایی کشوری جهانی بحث کند.

این همکاری به عنوان بخشی از عضویت فعلی مصر در هیئت اجرایی ایکائو و میزبانی آن در مقر دفتر منطقه ای ایکائو در خاورمیانه صورت می گیرد.

ابوزید در یک بیانیه مطبوعاتی پس از جلسه فاش کرد که گفتگو با دبیرکل ایکائو میزان صدمه جهانی به بخش هواپیمایی کشوری در نتیجه همه گیری را تأیید کرده است.

وی همچنین تأثیرات منفی بعدی را که بسیاری از بخشهای مربوط به صنعت هواپیمایی کشوری ، از جمله گردشگری و کشتیرانی را تحت تأثیر قرار داده ، برجسته کرد. وی خاطرنشان کرد: زنجیره های تولیدی مرتبط با همه این بخشها نیز به شدت و منفی تحت تأثیر بحران جهانی بهداشت قرار گرفته اند.

ابوزید توضیح داد که نشانه های اولیه وجود دارد که برخی از این بخشها به تدریج شروع به بازیابی می کنند و این بیشتر مربوط به امکان کنترل همه گیری در ماههای آینده است.

در همین حال ، وی توضیح داد که وی درباره همکاری نزدیک مصر و ایکائو از زمان تأسیس آن در سال 1944 بحث کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *