سمور دریایی کیانا ، که مبتلا به لنفوم است ، در پایان زندگی در آکواریوم Shedd تحت مراقبت قرار گرفت | “اقیانوس روی دریاچه” قسمت 1

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – سمور دریایی شمال کیانا ، که یکی از محبوب ترین حیوانات در آکواریوم Shedd در شیکاگو بود ، تقریباً یک سال پس از تشخیص لنفوم ، در سن 16 سالگی درگذشت.

کریستی استرلینگ برای اولین بار در سال 2005 برای مراقبت از کیانا در Shed استخدام شد ، بلافاصله پس از نجات توله سگمی یتیم در آلاسکا. استرلینگ 16 سال گذشته را با کیانا کار کرده است.

استرلینگ گفت: “مراقبت از توله سگ راس مانند مراقبت از نوزاد است.” “من اینگونه کیانا را شناختم. من از وقتی می توانستم تقریبا او را در آغوش بگیرم و یک بطری فرمول به او بدهم ، او را می شناسم.”

کیانا یکی از پنج سمور دریایی است که در حال حاضر در شید زندگی می کند ، یک حیوان سالخورده است که بیشتر وقت خود را صرف جویدن مکعب یخ و تمیز کردن خز خود می کند (سمورهای دریایی دارای ضخیم ترین خز در حیوانات هستند). سمور بزرگسال اخیراً آخرین درمان شیمی درمانی خود را هنگامی كه كارمندان تخمین زدند كه یك سال پس از تشخیص سرطان در مرحله آخر زندگی است ، به پایان رساند.

“Sea Otter Kiana” اولین قسمت “Ocean on the Lake” ، مجموعه چند مجموعه پشت صحنه ABC 7 Chicago and Shedd Aquarium است. این محصول قبل از مرگ کیانا تولید شده است. این بخش اول را تماشا کنید تا درباره کیانا و اهمیت محافظت از سمور دریایی که در حال حاضر گونه ای در معرض خطر است بیشتر بدانید. هر قسمت را در صفحه اصلی Ocean of the Lake ما پیدا کنید یا برنامه تلویزیونی متصل به ABC 7 ما را در شیکاگو تماشا کنید.

******************
این داستان در تاریخ 16 ژوئن پس از مرگ کیانا به روز شد.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *