سیاست جدید آزار و اذیت پلیس شیکاگو انتقاد خانواده های قربانیان پلیس را برانگیخته است

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – خانواده های افرادی که توسط پلیس شیکاگو در حین تعقیب و گریز عابر پیاده کشته شدند و طرفداران آنها چهارشنبه سیاست جدید پلیس موقت را در شیکاگو منفجر کردند.

رکسان اسمیت گفت: “سیاست جدید CPD در مورد آزار و شکنجه عابر پیاده به آزار و اذیت غیرضروری و خطرناک عابر پیاده پایان نخواهد داد.”

17 سال پیش ، هنگامی که پسر اسمیت تحت تعقیب پلیس قرار گرفت ، CPD هیچ رهنمود رسمی برای آزار و شکنجه پا نداشت.
مرتبط: سیاست جدید پیگیری CPD که توسط Supt مشخص شده است. دیوید براون

خانواده پیر لوری 16 ساله که در آوریل 2016 در حین تعقیب و گریز عابر پیاده توسط یک افسر کشته شد ، گفتند اگر سیاست وجود داشته باشد او می تواند همچنان زنده باشد.

کارن وینترز گفت: “من فکر می کنم مهم باشد.” “من نمی دانم که تا چه حد و واقعاً با روند آینده فقط موارد بسیاری وجود دارد که اکنون می توانم در مورد آنها صحبت کنم.”

این خانواده از شهر ، پلیس و افسران درگیر در تیراندازی شکایت دارند. این پرونده در تاریخ 16 آگوست به دادگاه رسید.

و در حالی که پلیس گفت قوانین جدید برای ایمن تر کردن تصمیم تعقیب برای همه افراد درگیر است ، منتقدان می گویند این سیاست مبهم است و به خطرات ذاتی و مرگبار آزار و شکنجه پا نمی پردازد.

آرون گوتلیب ، که عضوی از یک گروه نیروی جامعه است ، گفت: “این سیاست همچنان به افسران پلیس این قدرت را می دهد که بر اساس سو dirty ظن کثیف به جرایمی که به یک درجه جنایت نمی رسند ، در آزار و شکنجه مرگبار پا قرار گیرند.”

پلیس شیکاگو قوانین جدید را روز جمعه اتخاذ خواهد کرد ، چند ماه پس از کشته شدن آدام تولدو 13 ساله و آنتونی آلوارز 22 ساله در حوادث جداگانه توسط افسران پلیس.

شیلا بدی ، استاد حقوق شمال غربی گفت که CPD صدها مورد آزار و عذاب و عفونت عابر پیاده را که پس از بررسی فیلم با دوربین کشف شده ، گزارش نکرده است.

بدی گفت: بنابراین ما در آزار و شکنجه پا واقعی مشکل داریم و سپس در پوشاندن آزار و شکنجه پا مشکل داریم.

مخالفان سیاست جدید نیز می گویند این سیاست نیاز به شفافیت کافی ندارد.

نصرت جهان چودوری ، مدیر حقوقی ACLU ایلینوی ، گفت: “آنچه به وضوح در این سیاست گم شده است ، درک آسان دستورالعمل هایی است که افسران می توانند در زمان واقعی اعمال کنند.”

این سیاست موقت جدید نهایی نیست. پلیس قصد دارد چندین جلسه عمومی را قبل از اجرای نسخه نهایی به روز شده در سپتامبر برگزار کند.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *