سیمون بیلز عنوان هفتمین عنوان قهرمانی خود در آمریکا را در مسابقات ژیمناستیک در فورت ورث ، تگزاس اعلام کرد

[ad_1]

FORT WORTH ، تگزاس – سیمون بیلز برای توکیو آماده به نظر می رسد. به نظر می رسد مدعیان برجسته در تلاشند تا ماه آینده به قهرمان سلطنتی ژیمناستیک جهان و المپیک در ژاپن بپیوندند.

بیلز 24 ساله یکشنبه شب هفتمین عنوان قهرمانی خود در ایالات متحده را ادعا کرد ، عملکرد خیره کننده ای دیگر – و بسیار خیره کننده – که بدون شک نامزدی وی را تحت فشار قرار داد تا اولین زنی باشد که بیش از 50 سال طلای سراسر المپیک را بدست آورد. او را به ارتفاعات بیشتر می رساند.

روز جمعه ، حداقل با استانداردهای بی عیب و نقص خود ، یک شروع شلخت و اندک را لرزاند ، ویترین چهار چرخش در مورد آنچه او را از سایر ژیمناست های کره زمین متمایز می کند ، ساخته است. امتیاز 119،650 وی نزدیک به پنج امتیاز بهتر از نایب قهرمان سونیسا لی و دوست خوب و هم تیمی جوردن شیلی بود.

اگرچه پیروزی بیلز هرگز مورد تردید قرار نگرفته است – به ندرت در طول نزدیک به هشت سال حضور در رده های بالای این ورزش – اما او هنوز حال و هوای کشتی را ندارد. روز جمعه در طی جراحی کف خود که سه بار از مرز خارج شد ، آشکارا اذیت شد و بیلز تقریباً مثل همیشه جواب داد: با تمیز کردن وسایل و گسترش هرچه بیشتر مسابقه اتومبیلرانی.

و فکر کردن که او حتی با آخرین نوآوری خود زحمت نمی کشد ، قایقرانی دو تایی یورچنکو ، که ماه گذشته دو بار در کلاس کلاسیک ایالات متحده حفاری کرد ، توجه همه را از لبرون جیمز گرفته تا میشل اوباما جلب کرد. در عوض ، او دو مشکل را با کمی دشواری کمتر انتخاب کرد که در نهایت آنقدر بی دقت به پایان رسید که تشخیص اینکه آیا او مقابل هر عرصه ای است که هر لحظه برایش فریاد می کشد یا فقط خود را گول می زند تا در خانه در هوستون تمرین کند ، سخت بود.

نه اینکه مهم باشد. به هر حال او همچنان بهترین امتیاز را در خرک منتشر می کند. درست مثل کاری که روی پرتو انجام داد. درست مثل کاری که روی زمین انجام دادید. درست مثل همیشه

Beals شب خود را با تعادل آغاز کرد و با ساز خوب Lizzo به عنوان جهنم ، به عنوان تماشای کل صحنه ، او به سختی لرزید وقتی سریالی را جمع کرد که جزو استانداردهای طلا در جهان بود ، یک رویداد که شاید سومین رویداد او باشد – خوب .

تمرین کف او ، که شامل دو عنصری است که قبلاً در کد امتیازات ورزشی به نام وی نامگذاری شده اند ، بسیار دقیق تر از تمرین روز جمعه بود. او به جز یکی از پاسهای سقوط خود ، خوب بود و 14950 نفر او نمره 6.8 D را کسب کردند ، که به این ترتیب دشواری معمول در بالاترین سطح ورزشکاران در هر مسابقه قرار داشت.

لی که از ناحیه مچ پا بد مسابقه می دهد و گاهی اوقات او را لنگ می زند ، به نظر می رسد پس از بازگشت آرام ماه گذشته به مسابقات ، شتاب بیشتری می گیرد. در پشت میله ها ، که یکی از ابتکاری ترین و الکتریکی ترین ها در این سیاره است ، لی چالش قوی شیلی را برای نگه داشتن نقره دفع کرد.

چیلز طی شش ماه گذشته روند صعودی چشمگیر خود را ادامه داده و برای دومین بار در عرض سه هفته به عنوان نایب قهرمان Beals به پایان رسیده است. این جوان 20 ساله که از دو سال پیش تمرینات خود را با Beals آغاز کرده است ، اکنون عملاً حبس شده است تا پس از آزمایشاتی که در اواخر این ماه در سنت لوئیس انجام شد ، به تیم المپیک ایالات متحده معرفی شود.

دسیسه واقعی که به آزمایش می رود ممکن است این باشد که چه کسی می تواند از این مکان شلوغ خارج شود. Lean Wong چهارم و اما Malabuyo پنجم شدند. جید کری که پیش از این به لطف عملکرد خود در پیست جام جهانی ، جایگاه گسترده ای در المپیک بدست آورده بود ، ششم شد.

با این حال ، گروه آزمون شامل لوری هرناندز نخواهد بود. هرناندز که دو بار مدال آور المپیک در سال 2016 بود ، در هنگام گرم شدن در روز جمعه پس از آسیب دیدگی از ناحیه زانوی چپ در هنگام پایین آمدن از پرتو ، مسابقه نداد. به هر حال این دختر 20 ساله عکسی از خودش در یک لباس پرش با الهام از کاپیتان آمریکا / فالکون به اشتراک گذاشت که با یک باند قابل توجه روی زانوی آسیب دیده خود بازی می کند.

ویدیوی بالا مربوط به یک پست قبلی است.

حق چاپ © 2021 توسط آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *