شرکت Altus Strategies مجوز اکتشاف طلا در صحرای شرقی مصر را صادر کرده است

[ad_1]

شرکت معدنی Altus Strategies توافق نامه ای با سازمان منابع معدنی مصر (EMRA) برای به دست آوردن مجوز اکتشاف طلا در این کشور امضا کرده است.

شرکتی که هلدینگ La Mancha را خریداری کرد ، خانواده سوریس مصری بیشترین سهم را در آن دارد ، گفت این مجوزها برای اکتشاف AKH Gold Limited در کویر شرقی کشور اعمال می شود. AKH Gold Limited کاملا متعلق به شرکت Altus Strategies است.

این شرکت گفت این مجوزها به عنوان بخشی از پیشنهاد اولیه اکتشاف طلا در مصر ، که از سال 2020 آغاز شد ، اعطا می شود. آلتوس در حال همکاری با EMRA برای انعقاد قراردادهای نهایی مجوز اکتشاف است.

نوامبر گذشته ، وزارت نفت و منابع معدنی اعلام كرد كه 11 شركت بین المللی و مصری در یك پیشنهاد جستجوی طلا در صحرای شرقی برنده شده اند. این وزارتخانه مناقصه را در مارس سال گذشته اعلام کرد.

این وزارتخانه گفت که شرکت های برنده شامل هفت شرکت بین المللی و چهار شرکت مصری هستند که مشهورترین آنها Centamin ، شرکت معدنی و تولیدی MEDAF ، شرکت معدنی آل آبادی ، منابع دریای سرخ ، PT Gold ، Lotus Gold Corporation و AKH Gold است.

پنجشنبه گذشته ، EMRA پنج قرارداد استخراج طلا را با سه شرکت برنده مناقصه ، یعنی شرکت Lotus Gold Corporation کانادا و دو شرکت مصری MEDAF و Ebdaa برای طلا منعقد کرد. کل سرمایه گذاری در این توافق نامه ها 13 میلیون دلار در 13 بخش تخمین زده خواهد شد.

روز پنجشنبه ، تارک ال مولا ، وزیر نفت گفت که قراردادهای باقیمانده به طور متوالی در دوره بعدی با سایر شرکت های برنده پیشنهاد منعقد می شوند.

طبق بیانیه صادر شده توسط Altus Strategies ، مدیر عامل آن استفان پولتون گفت: ما خوشحال و مفتخریم که شرکت AKH Gold Limited مجوز اکتشاف کویر شرقی را دریافت کرده است.

وی افزود: “تولید طلای مصر از دوران فرعونی تاکنون بسیار زیاد بوده است.” “این را می توانیم از طریق معدن سوکاری و تولید میلیون ها اونس طلا توسط سانتامین ببینیم.”

وی افزود: این مجوزها پس از مناقصه بین المللی بین چندین شرکت بزرگ جهانی طلا اعطا شده است. مجوزها علاوه بر داده های ماهواره ای و اکتشافات تاریخی ، بر اساس یک برنامه سیستماتیک داخلی نیز انتخاب شده اند. چندین هدف اولویت دار از جمله مناطقی با بازده تاریخی برجسته شناسایی شده اند.

وی در ادامه توضیح داد که تصمیم شرکت وی برای گسترش در مصر پس از یک سرمایه گذاری استراتژیک توسط شرکت مادر La Mancha بود.

شرکت دوم در فوریه سال 2020 35٪ از استراتژی های Altus را به دست آورد تا به اصلی ترین و بزرگترین سهامدار تبدیل شود. این امر همچنین در پی اصلاحاتی که ایالت به EMRA تصویب کرده است ، می آید.

پولتون گفت: تصمیم این شرکت همچنین نشان دهنده ایمان عمیق ما به فرصت های سرمایه گذاری موجود در مصر است که با استراتژی ما برای ادامه رشد و متنوع سازی سبد سرمایه گذاری پروژه ها و بازده مطابقت دارد.

وی همچنین گفت که تیم های این شرکت پس از دریافت توافق نامه های نهایی صدور مجوز ، برنامه ریزی برای اکتشاف طلا را آغاز می کنند و انتظار دارد که به موقع سهامداران را از توسعه مطلع سازد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *