شنیدن شنیدن شورش های پایتخت: سخنگوی IL آدام کینزینگر سخنان احساسی را بیان می کند

[ad_1]

واشنگتن (WLS) – آدام کینزینگر ، نماینده کنگره جمهوری خواه ، روز سه شنبه در مرکز شهر کاپیتول هیل ظاهر شد.

قانونگذار ایلینوی بعنوان بخشی از کمیسیون تحقیق در مورد حمله به پایتخت با پیامدهای سیاسی روبرو است.

کینزینگر به دلیل انتقاد شدید از دونالد ترامپ ، رئیس جمهور وقت آمریکا ، در حال حاضر با پیامدهای زیادی از سوی جمهوری خواهان در همسایگی خود روبرو است.

اما مشارکت در کمیسیون آتش علیه کینزینگر را شعله ور کرد.

با آغاز تحقیقات در مورد قیام هیل ، آدام کینزینگر در اولین اظهار نظرهای خود هیجان زده شد.

کینزینگر گفت: “دموکراسی ها بر اساس روزهای بد ما تعیین نمی شوند ، ما با نحوه بازگشت از آن روزهای بد تعیین می شویم.”

اما آیا دخالت کینزینگر در تحقیقات تحت کنترل دموکرات ها می تواند پیش درآمد روزهای بدی باشد که از نظر سیاسی در انتظار او هستند؟

تام سرافین ، مشاور سیاسی ، گفت: “اینطور نیست که او مخالف فلسفه جمهوری خواه باشد ، اما او ترامپ را بد توصیف کرد و با مخالفان همکاری کرد.”

کینزینگر از تصمیم خود برای پیوستن به کمیسیون دفاع کرد.

کینزینگر گفت: “من می خواهم همه آمریکایی ها بتوانند به کار این کمیسیون اعتماد کنند و حقایق را بدون توطئه فاش کنند. این نمی تواند به عنوان یک جنگ چریکی ادامه یابد.”

اما اگر کینزینگر تصمیم بگیرد پس از کارت های کنگره در پاییز مجدداً نامزد شود ، یکی از مدعیان وی معتقد است که شرکت کینزینگر در کمیسیون یک دوره دیگر برای وی هزینه دارد.

جک لومباردی ، کاندیدای جمهوریخواه برای منطقه 16 ، گفت: “مردم در منطقه 16 ، حتی احساس نمی کنند یک نماینده کنگره دارند ، بلکه خیانت می کنند.”

کینزینگر گفت: “من اینجا هستم تا 6 ژانویه ، علیرغم عضویت در حزب جمهوری خواه ، اما به خاطر آن تحقیق کنم. نه برای پیروزی در یک نبرد سیاسی ، بلکه برای یادگیری حقایق و دفاع از دموکراسی خود.”

سرافین گفت که او معتقد است ممکن است کینزینگر حتی به فکر انتخاب مجدد به کنگره نباشد اما در عوض بازی طولانی را انجام دهد. کمیسیون این فرصت را دارد که زمینه را برای پست بالاتری فراهم کند.

سرافین گفت: “او در حال ساخت نوعی زنجیره است که به شما آن نوع تجزیه و تحلیل از آن زنجیره را می دهد تا تعیین کند که یک مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ، معاون رئیس جمهور ، سناتور ، فرمانداری در هشت سال ، هشت تا ده سال است.”

پیش از این ، کینزینگر گفته بود که قصد دارد برای این خانه کاندیدا شود ، اما اگر منطقه وی قطع شود ، وی به عنوان سناتور یا فرماندار در سال 2022 کاندیداتوری برای دولت را در نظر خواهد گرفت.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *