شهرستان وینباگو سلامت انسان را در نزدیکی آتش سوزی در کارخانه شیمیایی ایلینوی در راکتون بررسی می کند

[ad_1]

راكتون ، ایلینوی – مقامات بهداشتی از افراد آسیب دیده در اثر انفجار یك كارخانه شیمیایی در ایلینوی می خواهند كه تجربیات خود را از جمله اینکه آیا آنها با مشكلات بهداشتی جدید روبه رو شده اند یا بدتر می كنند ، به اشتراک بگذارند.

دپارتمان بهداشت شهرستان وینباگو مطالعه آتش سوزی گیاه Chemtool در 13 ژوئن را با همکاری اداره بهداشت عمومی ایلینوی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها / سازمان های سمی و سازمان ثبت بیماری ها انجام داد Rockford Register Star گزارش می دهد.

مرتبط: دادخواست علیه Chemtool ، شرکت مادر به دلیل آتش سوزی در یک کارخانه شیمیایی در ایلینوی

آتش سوزی در نزدیکی راكتون در شمال ایلینوی روزها دود سیاه به آسمان می فرستد و باعث تخلیه صدها خانه می شود. هیچ کس زخمی نشده است.

تحصیل داوطلبانه تا 15 ژوئیه بصورت آنلاین در دسترس است.

مرتبط: آتش سوزی در کارخانه شیمیایی راکتون ممکن است در هنگام جایگزینی عایق رخ داده باشد

مدیر ساندرا مارتل گفت: “هدف از این مطالعه درک بهتر تأثیر آتش سوزی Chemtool بر سلامتی افرادی است که در این منطقه بوده اند.” این شامل اولین پاسخ دهندگان ، داوطلبان و اگر در این منطقه بوده اید.

مارتل گفت که این مطالعه به این معنی نبوده است که مواد خطرناک در منطقه شناسایی شده است. وی گفت كه داده ها مورد تجزیه و تحلیل و جمع بندی قرار می گیرند “تا تصویری كامل از تأثیرات جامعه ما بدست آورند”.

مرتبط: کارخانه شیمیایی راکتون اخیراً بازرسی فدرال بدون اعلام قبلی انجام داد

از شرکت کنندگان در تحقیق س askedال می شود که هنگام آتش سوزی کجا بوده اند و چگونه ممکن است در معرض تماس قرار بگیرند ، مانند تماس با آوار ، هوا یا آب. همچنین شامل س questionsالاتی در مورد تأثیرات آن بر حیوانات خانگی و دام می شود.

رسانه ارائه شده مربوط به گزارش قبلی است.

حق چاپ © 2021 توسط آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *