شورای ارتقا Tourism گردشگری مصر به تیم های مسابقات هندبال قهرمانی جهان در سال 2021 یادگاری توزیع می کند

[ad_1]

وزارت گردشگری و اشیاities عتیقه با اهدای سوغاتی و مواد تبلیغاتی به تیم های شرکت کننده ، از مسابقات جهانی هندبال مردان 2021 که هم اکنون به میزبانی مصری ها برگزار می شود ، حمایت بیشتری کرد.

وزارتخانه از این رویداد مهم برای ارتقا tourism گردشگری در این کشور به عنوان ابزاری برای تحریک بخش طولانی مدت گردشگری در مصر استفاده می کند. به عنوان بخشی از این حرکت ، ماکت های عتیقه نیز به تیم ها داده شد.

احمد یوسف ، مدیر اجرایی شورای ارتقا Tourism گردشگری مصر ، گفت: “هیئت مدیره سوغاتی های نمادین مانند هدایای حاوی آرم مصر را به تیم های ورزشی شرکت کننده در مسابقات و همچنین ارگان های فنی و اداری تیم ها اهدا کرد. به مصر خوش آمدید. “

وی افزود که این هدایا به هتل محل اقامت تیم ها ارسال شده است ، در حالی که اطمینان حاصل می کند که همه شرکت کنندگان از اقدامات احتیاطی علیه ویروس کرونا (COVID-19) پیروی می کنند.

یوسف همچنین بر حمایت وزارتخانه از استفاده از چنین رویدادهایی برای ارتقا destinations مقاصد گردشگری و باستانی مصر و ارسال تصویر مثبت از مصر به خارج تأکید کرد. رویدادهایی مانند این قهرمانی برای برجسته کردن توانایی مصر در میزبانی چنین رویدادهای مهمی مهم است.

اعضای تیم هندبال فرانسه با رعایت موارد احتیاطی از اهرام جیزه ، ابوالهول و پانوراما بازدید کردند. کنترل های ایمنی بهداشت توسط فدراسیون جهانی هندبال (IHF) برای محافظت از تیم های شرکت کننده و کسانی که از سایت های باستانی و موزه ها در مصر بازدید می کنند ، معرفی شد.

اعضای تیم های هندبال سوئیس و ژاپن از جمله شرکت کنندگان بودند که اوایل این هفته از اهرام جیزه بازدید کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *