شکری ، کمیساریای اتحادیه اروپا در سیاست همسایگی ، در حال بحث درباره فرصت های همکاری دو جانبه است

[ad_1]

سامه شکری ، وزیر امور خارجه مصر ، تلفنی از الیور وارهلی ، کمیسار محله و توسعه اروپا برای گفتگو در مورد فرصت های همکاری بین مصر و اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) دریافت کرد.

طی این دعوت ، دو کشور با پروژه های توسعه مصر در زمینه های مختلف آشنا شدند که بسیاری از آنها با همکاری شرکت های اروپایی اجرا می شود.

احمد حافظ ، سخنگوی وزارت امور خارجه مصر گفت که شکری تمایل کشورش را برای تقویت روابط با اتحادیه اروپا برای توسعه ، به ویژه با تمرکز بر تعدادی از زمینه های مهم ابراز کرده است.

مهمترین این مناطق شامل حمایت از تلاشهای مصر برای مقابله با اثرات ویروس کرونا ویروس کرونا (COVID-19) جدید ، از جمله پشتیبانی از برنامه های حفاظتی است.

آنها از روند مصر برای بهره مندی از برنامه های کمک فنی ویژه ارائه شده توسط کمیسیون اروپا ، که به دنبال توسعه بخشهای خاص اقتصادی مطابق با اولویت های مصر است ، حمایت خواهند کرد.

وهلی از طرف خود گفت تقویت مشارکت با مصر در اولویت اتحادیه اروپا است و نهادهای اروپایی آماده تعامل سریع با مصر هستند. این تعهد بر راه اندازی پروژه های توسعه و سرمایه گذاری متمرکز خواهد بود که منافع مشترک را تقویت می کند و به تعمیق روابط بین مصر و اتحادیه اروپا کمک می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *