شکلات کوکاک در سانفرانسیسکو عشق را از طریق یک قارچ پخش می کند

[ad_1]

SAN FRANCISCO – در شکلات های Kokak در سانفرانسیسکو ، ایجاد خاطرات ویژه است ، اما ایجاد خاطرات شکلاتی فوق العاده خاص است! و چنین ماه افتخار است.

کارول گانسیا ، صاحب شکلات و تولید کننده اصلی شکلات ، گفت: “ما یک فروشگاه LGBTQ داریم و ماه افتخار برای ما جشن بسیار بزرگی است. همچنین اولین سالگرد شکلات های کوکاک است.” “ما از آنچه که هستیم جشن می گیریم.”

گانسیا در فیلیپین با خانواده ای از دوستداران شکلات بزرگ شد.

گانسیا با لبخند به یاد می آورد: “من کیک های شکلاتی تولد ، بستنی شکلاتی ، انواع قهوه ای شکلاتی داشتم.”

اما این عموی او بود که ذهنش را به دنیای دیگری از شکلات باز کرد.

گانسیا توضیح می دهد: “او مهندس بود. او برای کار زیاد به اروپا سفر می کند.” “او برای ما شکلات های اروپایی می آورد و این اولین تجربه شکلات با کیفیت واقعی من بود.”

گانسیا عاشق شکلات های تهیه شده از کاکائو به نام “ملی” ، قدیمی ترین و نادرترین کاکائو در جهان شد.

گانسیا نشان می دهد: “همه شکلات ها یکسان ساخته نشده اند. و ناسیونال طعم بسیار متفاوتی دارد.”

شکلات Kokak با استفاده از شکلات از ریشه آمریکای مرکزی ، 29 طعم مختلف ترافل ، میله شکلات ، تفاله کاکائو و حتی انواع شکلات های گرم لوکس را به ارمغان می آورد. شکلات دست ساز برای رفع هر دندان شیرینی وجود دارد.

“ما یک تجارت کوچک هستیم ، ما یک فروشگاه کوچک هستیم که فقط چند نفر داریم ، اما می خواهیم به آنچه انجام می دهیم افتخار کنیم. و اگر قرار است کاری انجام دهیم ، می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که انجام می دهیم واقعا خوب ، “گانسیا گفت.

و ماه غرور تفاوتی ندارد.

گانسیا نشان می دهد: “برای یک ماه افتخار ، ما می خواهیم عشق را یک بار ترافل پخش کنیم. و اینگونه دو نوع مختلف ترافل درست می کنیم.” ما دو مجموعه ترافل داریم: “عشق عشق است” و “بیرون و افتخار”. ما می خواهیم داستان کاسترو را با مجموعه های هدیه شکلاتی که اینجا در فروشگاه حمل می کنیم ، بیان کنیم. “

کارول قبل از اینکه شکلات ساز شود ، تولید کننده فیلم بود. عشق او به شکلات باعث شد تا به آرزوی خود برسد.

“من از اینکه هر روز از خواب بیدار می شوم ، به سلیقه های جدید فکر می کنم ، به نوشتن دستور العمل ها می پردازم ، ایده هایی را ارائه می دهم که چگونه می توانیم شکلات های خود را با مردم به اشتراک بگذاریم بسیار هیجان زده هستم. بنابراین ، برای من بسیار راضی کننده است. فکر می کنم شما می دانید” من تصمیم گرفت این کار را انجام دهد زیرا زندگی کوتاه است. زندگی واقعاً کوتاه است “.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید اینجا.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *