شیکاگو فایر: شعله Englewood ساکنان را به بیرون پریدن از پنجره ها می فرستد. 4 زخمی از جمله یک افسر پلیس شیکاگو

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – چهار نفر ، از جمله یک افسر پلیس شیکاگو ، پنجشنبه شب در آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در محله انگلوود مجروح شدند و چندین نفر برای فرار از شعله های آتش پریدند.

آتش سوزی در ساختمانی در بلوک 6400 واقع در خیابان مورگان جنوبی حدود ساعت 8 شب آغاز شد.

توماس کربونو ، رئیس CFD گفت: “وقتی به صحنه آمدم ، سه نفر از پنجره ها آویزان بودیم. در طبقه اول و دوم آتش سوزی داشتیم ، آتش شدید. در آن زمان ، مردم واقعاً پریدند.”

یک زن در داخل گفت که در حال آشپزی بود که صدای انفجار شدیدی را شنید. او مطمئن نبود که از داخل می آید یا از بیرون ، اما تقریباً بلافاصله آشپزخانه و آپارتمانش پر از دود غلیظ سیاه بود.

هنگامی که آتش شروع شد ، زن دیگری در فیس تایم با دوستانش بود.

“در طول مکالمه ، او فقط شروع به فریاد زدن کرد:” خدای من! ” اوه خدای من! “ما نمی دانستیم چه اتفاقی می افتد تا اینکه او گفت:” خانه ام آتش گرفته است. “ما شبیه” چه؟ “بودیم.

شاهدان دیگر در خیابان دیدند که دود از پشت بام می بارد و برای کمک به آن نزدیک شدند. هنگامی که آنها وارد شدند ، افرادی که از پنجره آپارتمان دیدن کردند ، درخواست کمک کردند.

شاهد کیت هریس گفت ، برخی از آنها برای تلاش برای ورود به ساختمان برگشتند ، اما نتوانستند زیرا آتش از آنجا شروع شد. هریس گفت که او و دیگر سامری های خوب به ساکنان گفتند وقتی دیگران با سطل های زباله برای بازگشت ساکنان به آنجا برگشتند ، استقامت کنند.

هریس گفت: “این قبل از رسیدن آتش نشانان به آنجا بود.” به گفته آتش نشانان ، دو مرد 62 و 52 ساله در وضعیت وخیمی با دود و سوختگی به مرکز پزشکی دانشگاه شیکاگو منتقل شدند.

یک زن با پای شکسته نیز به بیمارستان منتقل شد. یک افسر پلیس شیکاگو در وضعیت خوبی منتقل شد و به دلیل استنشاق دود تحت درمان قرار گرفت.

آتش نشانان در طول شب به مهار نقاط گرم ادامه دادند. هنوز علت آتش سوزی روشن نشده است.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *