شیکاگو قصد دارد از اولین مهاجران غیر بومی ، Jean Baptiste Point DuSable ، از دیگر تغییرات نام Lake Shore Drive قدردانی کند

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – ما قبلاً می دانیم که نام DuSable به قسمت بیرونی Lake Shore Drive اضافه خواهد شد ، اما پیشنهادات دیگر به احترام شخصی که برای اولین بار در شیکاگو اقامت گزید ، کجاست؟

تغییر نام Lake Shore Drive به نام Jean Baptiste Point DuSable یک مأموریت انجام شده است ، اما ادای احترام دیگر به اولین مهاجران غیر بومی شیکاگو در دست ساخت است.

مرتبط: Lake Shore Drive که به Jean Baptiste Point DuSable تغییر نام یافت

پگی مونتس امیدوار است که طرح توسعه بخشی از زمین های احیا شده در ساحل دریاچه ، به نام پارک DuSable ، شتاب بیشتری بگیرد.

مونتس گفت: “ما از نظر توسعه این پارک بسیار فراز و نشیب داشته ایم ، پس فکر نمی کنید زمان بهتری برای اتمام این پارک است.”

مونتس در هیئت مشاوره DuSable Park است ، سازمانی که زمین اختصاص داده شده به شهردار فقید هارولد واشنگتن را 34 سال پیش کنترل می کند.

وی اضافه کرد: “ما اینجا هستیم تا میراث هارولد واشنگتن را تکمیل کنیم ، پارک DuSable را بسازیم و این مکان را به عنوان محلی برای نشان دادن سهم مردم Jean Baptist Point DuSable در اختیار مردم قرار دهیم.”

مونتس گفت که وی از طرح سرمایه گذاری 40 میلیون دلاری برای توسعه پارک DuSable ، ایجاد DuSable Riverwalk و ایجاد برنامه ریزی در طول سال تشویق شده است.

شهردار لری لایت فوت روز دوشنبه گفت که او افتخار پدر بنیانگذار شیکاگو است.

شهردار گفت: “من واقعاً فکر می کنم فقط داشتن نام در آنجا مهم نیست. ما باید به مردم خود و به ویژه جوانان خود در مورد تاریخ شیکاگو بیاموزیم.”

شهردار لایت فوت گفت که برنامه های خاص برای تکریم DuSable به زودی در شورای شهر شنیده خواهد شد ، با رای گیری ممکن تا ماه سپتامبر.

فیلم ارائه شده مربوط به گزارش قبلی است.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *