شیکاگو کوید: پرستار ER خستگی ، سرخوردگی را با گسترش گزینه دلتا به اشتراک می گذارد ، موارد دوباره افزایش می یابد

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – یک پرستار در بخش اورژانس شیکاگو داستان خستگی COVID و نگرانی های خود را در مورد گزینه دلتا به اشتراک می گذارد و از مردم می خواهد که با افزایش موارد ، واکسن بزنند.

بیل کنیتز بیش از دو دهه پرستار بوده است. او گفت که 18 ماه گذشته یکی از چالش برانگیزترین دوران حرفه ای او بوده است.

“می دانید ، ما در اورژانس عادت کرده ایم که سریع کار کنیم و مشغول باشیم. اما آرامشی وجود دارد که در آن ساکت هستیم و در آخرین ماه هیچ وقت آن را نداشته ایم ، می گویم ، شش ماه گذشته کنایتز ، که در مرکز پزشکی Rush Univeristy کار می کند ، می گوید:

گزینه دلتا یک عامل مهم است. و سپس نگرانی هایی در مورد کاهش آنتی بادی های ناشی از واکسن وجود دارد.

او گفت: “اولین موردم را در دسامبر گرفتم و دوم را در ژانویه گرفتم. بنابراین آینده ، بسته به آنچه CDC می گوید ، معمولاً شش تا نه ماه است که به نحوی ایمن سازی شده ایم ، بنابراین به آن پنجره نزدیک می شویم.” کنایتز.

هنگامی که این بیماری همه گیر برای اولین بار شروع شد ، کارکنان بهداشت و درمان در خط مقدم به طور گسترده ای به عنوان قهرمانان مورد استقبال قرار گرفتند. کنایتز می گوید دیدگاه ها تغییر می کند.

“در حال حاضر ما از بیماران می شنویم و من در خیابان می شنوم که مردم می گویند ، می دانید ، ما کسانی بودیم که از این واکسن حمایت کردیم. ما کسانی هستیم که COVID را ادامه می دهیم. ما کسانی هستیم که این را منتشر می کنیم زیرا در بیمارستان هستیم.” بنابراین کنیتس بسیار ناامید کننده است. “

مرکز پزشکی دانشگاه راش به کارکنان خود اطلاع داده است که همه باید تا اول اکتبر واکسینه شوند. این چیزی است که کنایتز را کمی پاره می کند.

کنایتز گفت: “برای کسانی که واکسن نمی خواهند ، اگر شما این را تحمیل کنید و سپس کارکنان خود را به خاطر آن از دست بدهید ، من نمی دانم آیا این ما را ایمن تر می کند یا ما را خطرناک تر می کند.”

مربوط خاطرات واکسن COVID: 3 کارمند بهداشت شیکاگو تجربیات خود را به اشتراک می گذارند

و سپس نوسان مداوم واکسن ها در بین بخش خاصی از عموم مردم ، از جمله افرادی که در راش درمان می شوند ، وجود دارد.

اگرچه به دلیل گزینه دلتا افزایش چشمگیری در بستری شدن بیماران در شیکاگو مشاهده نشده است ، متخصصان بهداشت مانند Kneitz می خواهند افراد بیشتری واکسینه شوند.

“اطلاعات زیادی وجود دارد که ثابت می کند این واکسن ها کار می کنند ، ما کمی ناامید شده ایم. منظور من این است که من حتی دروغ نمی گویم. ما کمی ناامید شده ایم که مردم ما را به اندازه خود جدی نمی گیرند ،” “کنایتز گفت.

اما کنایتز می گوید که او و همکارانش همچنان سرباز خواهند بود و از ماسک استفاده می کنند.

کنایتز گفت: “من هرگز روزی را نمی بینم که ماسک نزنم. فقط نمی توانم آن را تشخیص دهم.”

حق چاپ © 2021 WLS-TV. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *