صنایع شیمیایی Misr قصد دارد یک واحد تبخیر جدید به ارزش EGP 90m-EGP 130m دریافت کند

[ad_1]

شرکت صنایع شیمیایی Misr (MICH) قصد دارد یک واحد تبخیر جدید به ارزش EGP 90m-EGP 130m بدست آورد که غلظت سود مایع و حجم آن را 5٪ -10٪ افزایش دهد.

هدف از این خرید جدید صرفاً افزایش حجم نیست که با کاهش قیمت تقاضا و جهش قیمت همراه با ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19) با کاهش قیمت جبران می شود. این بدان معناست که این شرکت قادر به افزایش کارایی خواهد بود ، زیرا واحد موجود آن از اثرات فرسودگی و فرسودگی رنج می برد و در صورت ادامه کار در تولید می تواند مانع تولید شود.

واحد جدید تبخیر از طریق بدهی آژانس محیط زیست مصر (EEAA) تأمین می شود. گفتنی است که MICH در ترازنامه فعلی خود بدهی ندارد و به محض صدور این وام ، تنها کسی است که در صورتهای مالی شرکت موجود است. MICH انتظار دارد سهم فعلی بازار محلی خود را 25 درصد حفظ کند.

این شرکت با نرخ استفاده 66 درصد فعالیت می کند و دو محصول اصلی آنها سود سوز آور مایع و گاز کلر است. در سال 2017 ، واحدهای اصلی تولید جایگزین شدند تا ظرفیت تولید را 21 درصد افزایش دهند تا اطمینان حاصل شود كه MICH می تواند به ظرفیت تولید فعلی 68000 تن در سال برای سود مایع و 60،000 تن در سال برای گاز كلر برسد.

MICH در تولید مواد شیمیایی مورد استفاده در مواد ضد عفونی کننده ، منسوجات ، مواد شیمیایی و صنایع نفت ، داروها و بسیاری از بخشهای دیگر تخصص دارد. این شرکت طیف وسیعی از محصولات از جمله: مایع و نوشابه را دارد. گاز کلر ؛ اسید هیدرولیک ؛ گاز هیدروژن و هیپوکلریت سدیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *