صندوق سینمای جهانی در برلیناله 12 توصیه جدید بودجه را اعلام می کند

[ad_1]

جشنواره فیلم برلین روز جمعه اعلام کرد ، در سی و سومین جلسه هیئت داوران صندوق جهانی فیلم در برلیناله (WCF) ، هیئت داوران 12 پیشنهاد برای تأمین اعتبار پروژه های مختلف بین المللی ارائه داده است.

این پروژه ها نشان دهنده برزیل ، جمهوری دموکراتیک کنگو ، جمهوری دومنیکن ، گینه ، اندونزی ، ایران ، اسرائیل ، قرقیزستان ، موزامبیک ، سنگال و ترکیه است.

بودجه فعلی در مجموع 592000 یورو است ، به این معنی که از آخرین دور تأمین اعتبار ، حجم بودجه 49.85٪ افزایش یافته است. WCF خوشحال است که می تواند از سینمای مستقل در مواقع بحرانی حتی با قوت بیشتری حمایت کند و قابلیت پیچیدگی فرهنگی جهانی را ارتقا بخشد.

وینچنزو بونو ، رهبر WCF گفت: “انواع مستندها و فیلم های سینمایی نوآورانه با عناصر ژانر نیز سروکار دارند.” کارگردانان با واقعیات سیاسی و اجتماعی با زیبایی فیلم قوی برخورد می کنند.

وی افزود: شما همچنین می توانید پروژه هایی را پیدا کنید که از ساختارهای غیرمعمول تولید مشترک ناشی شده و در نتیجه زمینه های جدیدتری برای همکاری فراهم شود.

از سال 2004 ، WCF با موفقیت از تولید فیلم در مناطقی که زیرساخت فیلم کافی ندارند حمایت کرد. این به دلیل برنامه تمویل فزاینده تمویل اعم از WCF ، WCF اروپا ، WCF آفریقا یا WCF ACP و همپوشانی تنوع فرهنگی در سینماهای آلمان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *