طرفدار پیکسار 12 ساله از سانفرانسیسکو اما برمن در فیلم جدید پیکسار ، “لوک” بازی می کند

[ad_1]

سانفرانسیسکو – اما برمن ، 12 ساله ساکن سانفرانسیسکو ، همیشه یکی از طرفداران فیلم های دیزنی / پیکسار بوده است.

برمن با لبخند می گوید: “فیلم مورد علاقه من دیزنی / پیکسار Inside Out است و من خیلی با شادی ارتباط برقرار می کنم زیرا ما هر دو بسیار خوشحالیم و افراد خارج شده هستیم.”

برمن همچنین همیشه علاقه زیادی به بازیگری داشته است.

برمن می گوید: “من واقعاً دوست داشتم نمایش های مدرسه ای را انجام دهم. من همیشه دوست داشتم شخصیت اصلی باشم ، بنابراین مادرم مرا در یك تابستان ثبت نام كرد ، جایی كه من در آنجا تئاتر” آنی “را تولید كردم و من به عنوان آنی انتخاب شدم. ، بنابراین من واقعاً شروع کردم. “

در اواخر سال 2019 ، مامور برمن از او برای یک فیلم جدید دیزنی / پیکسار ، “لوک” آزمایش کرد و او نمی توانست هیجان بیشتری داشته باشد.

برمن توضیح می دهد: “لوکا یک داستان الهام بخش در مورد دوستی و ماجراجویی تابستانی لوکا ، آلبرتو و جولیا است.” “شخصیت من بسیار برجسته بود زیرا ما هر دو بسیار پرشور ، مصمم و سخت کوش هستیم ، اما همچنین بسیار سازگار و دیوانه هستیم.”

سه ماه بعد از ممیزی اولیه ، برمن این نقش را بدست آورد. همانطور که داستان در شهر خیالی ایتالیا پورتوروسو پیش می رفت ، او مجبور شد برای تسلط بر لهجه ایتالیایی آماده شود.

برمن یادآوری می کند: “ساختن این لهجه جدید ، گویش جدید ، قطعاً بخشهای چالش برانگیزی داشته است.”

گرچه برمن با مربیگری خود در زمینه بازیگری بتینا دوین آموزش دید ، اما او همچنین از پیشخدمتی که در رستوران ایتالیایی مورد علاقه خود ، تراتوریا دا ویتوریو کار می کرد ، کمک بیشتری کرد.

برمن گفت: “من چند جلسه افزایش داشتم كه او کمی ایتالیایی به من آموخت.” “او همه چیز را از فهرست با تلفظ ایتالیایی برای من خواند. قطعاً مفید بود.”

صاحب رستوران ، ویتوریو دورزو اضافه می کند: “او تازه از ایتالیا آمده است ، بنابراین لهجه او مانند لهجه ایتالیایی بسیار قوی بود.”

بازی جولیا در “لوک” تجربه فراموش نشدنی بود و در نتیجه ، برمن امیدوار است که در آینده دوباره با پیکسار کار کند.

برمن می گوید: “من واقعاً می خواهم به بازیگری ادامه دهم. من واقعاً می خواهم در Pixar کار کنم و انیمیشن کار کنم.” من واقعاً می خواهم در این مورد بیشتر بدانم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *