غول پیکر منع رفت و آمد فرانسه در 2 روز به پایان می رسد

[ad_1]

یک دادستان فرانسوی گفت که پلیس هفت نفر را بازداشت کرد ، از جمله دو سازمان دهنده ادعا شده ، شنبه پس از جنجال عظیم سال نو حداقل 2500 نفر را در بخش غربی کشور جلب کرد.

این گردهمایی ، که ماسکهای کمی دید و هیچ مانعی برای فاصله اجتماعی نداشت ، علی رغم محدودیت منع رفت و آمد ملی و سایر محدودیت ها با هدف جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس کرونا (COVID-19) صورت گرفت.

وزیر کشور فرانسه جرالد دارمانین در توئیتر خود نوشت که اقدامات پلیس در اطراف سایت در لیورون ، بریتنی ، منجر به پایان میهمانی غیرقانونی و بدون خشونت در صبح شنبه ، 36 ساعت پس از شروع شد.

دادستان فیلیپ آستروک گفت که تعدادی از تخلفات از جمله “به خطر انداختن جان دیگران” ، “خشونت عمدی” علیه افسران پلیس و جرایم مربوط به مواد مخدر مورد تحقیق قرار گرفته است.

محققان دریافتند كه برگزاركنندگان از كمك مالي براي شركت در اين شركت درخواست كرده اند و داروهای غيرقانونی به وفور مشاهده می شود.

پلیس پس از جستجوی پلیس در بازرسی از پول ، مواد مخدر غیرقانونی و تجهیزات صوتی ، دو مظنون را به عنوان سازمان دهنده بازداشت کرد. پنج نفر دیگر هنگام خروج از حزب به جرم مواد مخدر و حمل وسایل صوتی دستگیر شدند.

امانوئل برتی ، رئیس دولت محلی ، روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که پلیس حداقل 1200 جریمه از جمله 800 مورد را به دلیل عدم رعایت قانون منع رفت و آمد ، نداشتن ماسک صورت و شرکت غیرقانونی در تجمع صادر کرده است. وی گفت که صدها نفر نیز به دلیل استفاده از داروهای غیرقانونی جریمه شده اند.

راورس از فرانسه و خارج از کشور پنجشنبه شب در آشیانه ای در لیورون جمع شده و سال نو را جشن گرفتند. مقامات گفتند که شب گذشته حمله کنندگان به پلیس حمله کردند و یک وسیله نقلیه پلیس را سوزاندند و سه مأمور را با گلوله های بطری و سنگ کمی زخمی کردند.

تصاویر ویدئویی ردیف هایی از کامیون ها و اتومبیل های روروک را نشان می داد که صبح شنبه ترک می شوند. این مهمانی علی رغم کلاس شب ملی فرانسه ، که می خواست مردم را از تجمع در هنگام همه گیری منصرف کند ، برگزار شد.

آژانس بهداشتی منطقه ای بریتنی هشدار داد که افراد مهمانی در معرض خطر شیوع ویروس هستند و از شرکت کنندگان خواست تا قبل از انجام آزمایش ، هفت هفته خود را منزوی کنند.

فرانسه بیش از 64000 مورد مرگ ناشی از ویروس کرونا گزارش کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *