فاوری برای پرداخت های الکترونیکی 160 میلیون EGP وام از صندوق سرمایه گذاری مصری-آمریکایی دریافت می کند

[ad_1]

در مجمع عمومی عادی فاوری در مورد پرداخت های الکترونیکی توافق شد که 160 میلیون EGP توافق نامه وام بین شرکت فرعی مالی کوچک و صندوق سرمایه گذاری مصری-آمریکایی منعقد کند.

طبق بیانیه شرکت ، مجمع عمومی همچنین موافقت کرد که قرارداد خدمات الکترونیکی Fawry Dahab را اصلاح کند تا اطمینان حاصل شود که هزینه خدمات به جای 15٪ به 17.25٪ تنظیم شده است ، از درآمد خالص

تصمیمات مشترک شامل تأیید پیشنهاد مالی ارائه شده توسط Banque Misr ، که یک سهامدار و عضو هیئت مدیره است ، با تأمین اعتبار با سقف مجاز نقدی 150 میلیون EGP است. وی همچنین موافقت کرد سرمایه سهام شرکت را از 500 میلیون EGP به 1 میلیارد EGP افزایش دهد.

در همان زمان ، مجمع عمومی عادی موافقت کرد که سرمایه شرکت صادر کننده را با افزایش آزاد از 353.652 میلیون EGP به 453.652 میلیون EGP به ارزش اسمی به نفع سهامداران قدیمی افزایش دهد. این متناسب با سهم آنها در سرمایه صادر شده شرکت خواهد بود.

افزایش سود انباشته با مبلغ 100 میلیون EGP ، بیش از 200 میلیون سهم توزیع شده ، به مبلغ 0.28 سهم رایگان برای هر سهم اصلی به ارزش 0.5 EGP ، تأمین می شود. این رقم ارزش اسمی سهم را با توجه به نتایج صورتهای مالی سال منتهی به 31 دسامبر 2019 نشان می دهد.

این تصمیمات شامل افزایش سرمایه صادر شده شرکت ، افزایش پولی ارزش اسمی 453.652 میلیون EGP تقسیم بر 907.304 میلیون سهام است که ارزش هر یک از آنها 0.5 EGP تا 853.652 میلیون EGP است.

این افزایش باید به طور کامل به نفع سهامداران قدیمی توزیع شود که هر یک از آنها متناسب با سهم خود در سرمایه صادر شده شرکت و مطابق با قوانین قابل اجرا در این زمینه سود خواهند برد.

همچنین مقرر شد تجارت حق اشتراک جدا از سهم اصلی مطابق با قوانین فهرست گذاری و حذف اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار مصر (EGX) و رویه های اجرایی آن معامله شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *