فاوسی می گوید COVID “تأثیرات انکارناپذیر نژادپرستی” را که منجر به نابرابری در سلامتی در ایالات متحده می شود ، نشان می دهد

[ad_1]

ATLANA – ایمونولوژیست که پاسخ COVID-19 را در ایالات متحده رهبری کرد ، روز یکشنبه گفت که “اثرات غیرقابل انکار نژادپرستی” منجر به اختلافات غیر قابل قبولی در سلامتی شده است که به ویژه آفریقایی آمریکایی ها ، اسپانیایی ها و هندی ها را در طی همه گیری آسیب می رساند.

دکتر آنتونی فاوسی در مراسم فارغ التحصیلی دانشگاه اموری گفت: “COVID-19 نوری برای روشنایی ناکامی های جامعه ما روشن کرده است.”

فاوسی در یک پخش اینترنتی از واشنگتن ، به فارغ التحصیلان آتلانتا گفت که بسیاری از اعضای گروه های اقلیت در مشاغل اصلی کار می کنند که ممکن است در معرض ویروس کرونا قرار گیرند. وی همچنین گفت: در صورت قرار گرفتن در معرض بیماری به دلیل بیماری های پزشکی مانند فشار خون بالا ، بیماری مزمن ریه ، دیابت یا چاقی ، بیشتر آلوده می شوند.

فاوسی گفت: “تعداد بسیار کمی از این بیماری های همگن اکنون عوامل تعیین کننده نژادی دارند.” وی ادامه داد: تقریباً همه به عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامتی مربوط می شوند ، این امر به شرایط نامساعدی برمی گردد که برخی افراد رنگین پوست از بدو تولد از نظر رژیم غذایی کافی ، دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تأثیرات غیرقابل انکار نژادپرستی در جامعه ما پیدا می شوند.

فاوسی گفت اصلاح اشتباهات اجتماعی دهه ها به طول خواهد انجامید و از فارغ التحصیلان خواست بخشی از راه حل باشند.

فاوسی گفت که پس از بازگشت جامعه به “نوعی عادی” ، مردم نباید فراموش کنند که بیماری های عفونی به طور نامتناسبی افراد رنگارنگ را در بیمارستان بستری و کشته است.

روز یکشنبه مدال رئیس دانشگاه اموری به فاوسی اهدا شد. دریافت کنندگان قبلی شامل جیمی کارتر ، رئیس جمهور سابق ، دالایی لاما و جان لوئیس ، نماینده فقید ایالات متحده ، نماد حقوق مدنی هستند. فاوسی با پذیرش جایزه ، تخریب لشکر را محکوم کرد.

فاوسی گفت: “تقسیم جامعه در همه گیرها نتیجه معکوس دارد.” “ما نباید با هم در تضاد باشیم ، زیرا ویروس دشمن است و نه یک دیگر.”

وی فارغ التحصیلان را برای مقابله با اختلال عمیق در همه گیری ستایش کرد.

وی گفت: “حتی پس از همه گیری آنفلوآنزا در سال 1918 ، بشریت با بحران بهداشت عمومی به این بزرگی مواجه شده است.” “هر یک از شما سزاوار احترام زیادی برای سازگاری استثنایی ، انعطاف پذیری و فداکاری خود در یادگیری ، فارغ التحصیلی و فارغ التحصیلی با وجود مشکلات و ناامنی های بسیار زیاد است.”

ویدئو موجود در رسانه پخش کننده بالا در گزارش قبلی استفاده شده است.

حق چاپ © 2021 توسط آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *