فدراسیون بانک های مصر 500 میلیون EGP به واکسن COVID-19 کمک می کند

[ad_1]

فدراسیون بانک های مصر (FEB) ، به رهبری محمد الاتربی ، 500 میلیون EGP در خرید واکسن از مصر برای بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) کمک کرده است.

FEB بودجه واکسن هایی را که به مستحق ترین گروه ها ارائه می شود ، با همکاری صندوق Tahya Misr و با مشارکت بانک های عضو تأمین کرد.

بیشترین سهم این مبلغ توسط بانک ملی مصر (NBE) ، Banque Misr ، بانک تجارت بین المللی (CIB) ، QNB Alahli ، Banque du Caire و بانک بین المللی عرب آفریقا (AAIB) انجام شد.

پشتیبانی FEB همچنان نقشی اساسی در حمایت از تلاش های دولت مصر برای مبارزه با ویروس کرونا تحت نظارت بانک مرکزی مصر (CBE) دارد.

از زمان اعلام COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر جهانی ، FEB ایمنی و بهداشت کارگران و فروشندگان در بخش بانکی مصر را در نظر گرفته است. این به دلیل تمایل وی برای ایفای نقش خود در زمینه مسئولیت اجتماعی و ایجاد ابتکاراتی است که هدف آنها حمایت از جامعه محلی در هر شرایطی است.

FEB معتقد است که ، با توجه به شرایط بحرانی که جهان در آن به سر می برد ، باید تمام تلاش ها را برای مبارزه با آن انجام داد ، به ویژه به دلیل پیامدهای اقتصادی ، اجتماعی و بهداشتی آن.

در صف مقدم این تلاش ها ، هماهنگی یک کمپین اهدا برای کسانی که تحت تأثیر ویروس کرونا قرار دارند ، است. بانک های فعال در بازار مصر بیش از 750 میلیون EGP به این امر کمک کرده اند.

علاوه بر این ، اقدامات جمعی ، ادغام ، هماهنگی و مشارکت کلیه نهادهای جامعه تأثیر مثبتی در مدیریت بحران دارد.

اتحادیه جهانی بانکداران عرب با قدردانی از تلاش های FEB در این زمینه ، جایزه دستاورد برجسته در برابر بحران ویروس کرونا در سال 2020 را به فدراسیون اعطا کرد.

در انتخاب برندگان ، اتحادیه علاوه بر نظرات یک گروه مشهور از تحلیل گران حرفه ای ، به طیف گسترده ای از استانداردهای بین المللی بستگی دارد.

مشارکت بانک ها در پشتیبانی و تهیه واکسن ویروس کرونا برای گروه های مستحق از نقش پیشگام این بانک ها در زمینه مسئولیت اجتماعی ناشی می شود. این یکی از مهمترین ارکان حمایت از جامعه مصر است.

ابتکارات بسیاری در زمینه های بهداشت ، آموزش ، همبستگی اجتماعی و توسعه جامعه گرفته شده است. اینها شامل پروژه هایی برای توسعه نیازمندترین روستاهای مصر از طریق شرکت های کوچک و کوچک است.

این امر به نوبه خود برای جوانان و زنانی که از خانواده های خود مراقبت می کنند ، با همکاری سازمان های جامعه مدنی ، توسعه زاغه ها و سایر جنبه هایی که شامل توسعه انسانی است ، شغل ایجاد می کند.

بانک ها همیشه با ارائه یک الگوی موفق در جامعه ، همکاری می کنند تا مشارکت بین بخشهای مختلف جامعه مصر را ارتقا دهند ، سپس در همه سطوح و بخشها خلاصه خواهد شد. این کمک می کند تا به توسعه و احیای واقعی جامعه کمک کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *