فرانسیس کالینز ، مدیر NIH ، دستورات واکسن را در مبارزه با دلتا COVID مهم می داند

[ad_1]

واشنگتن – مدیر مutesسسه های ملی بهداشت ، دکتر فرانسیس کالینز ، یکشنبه گفت که معتقد است الزامات واکسن می تواند در کاهش سرعت شیوع COVID -19 مهم باشد ، و اذعان کرد که چگونه سیاست باعث دو قطبی شدن افکار عمومی در مورد استراتژی های کاهش است. به

“چرا دستور واکسیناسیون یا پوشیدن ماسک ناگهان به بیانیه حزب سیاسی شما تبدیل می شود؟ ما هرگز نباید اجازه می دادیم چنین اتفاقی بیفتد.” کالینز این هفته به جورج استفانوپولوس مجری شبکه ABC گفت.

کالینز ادامه داد: “بیا ، آمریکا – ما در سیاست دو قطبی هستیم ، ما واقعاً نیازی به قطبی شدن برای ویروسی نداریم که مردم را می کشد.” ما باید تمام تلاش خود را برای نجات جان مردم انجام دهیم. “

طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، شنبه چهارمین روز متوالی بیش از 100،000 مورد جدید روزانه COVID-19 در ایالات متحده بود. و روز جمعه ، ایالات متحده بالاترین تعداد روزانه موارد ابتلا به کووید -19 را در شش ماه گذشته ثبت کرد و بیش از 120،000 مورد جدید گزارش شد.

و در حالی که بیش از 50 درصد آمریکایی ها به طور کامل واکسینه شده اند و این درصد در هفته گذشته 25 درصد افزایش یافته است ، به گفته CDC ، به دلیل گسترش سریع دلتا ، برخی ایالت ها و شهرستانها استراتژی های کاهش ، مانند دستور ماسک را تغییر داده اند. به

سطح انتقال CDC COVID-19 از ایالات متحده

نقشه درست نمایش داده نمی شود؟ اینجا را کلیک کنید تا در یک پنجره جدید باز شودبه

در ابتدا ، کالینز پاسخ مستقیمی در مورد اینکه آیا او معتقد است باید دستورات واکسیناسیون بیشتری انجام شود ، نداد ، در ابتدا گفت که او جشن می گرفت وقتی مشاغل تصمیم گرفتند برای کارکنان واکسیناسیون لازم را بگیرند.

“به عنوان رئیس موسسه ملی بهداشت با 45000 کارمند و پیمانکار ، خوشحالم که می بینم رئیس جمهور اصرار دارد ما به درخواست واکسیناسیون ادامه دهیم ، یا اگر مردم نمی خواهند این کار را انجام دهند ، حداقل یکبار آزمایشات منظم انجام شود. یا دو بار در هفته ، که بسیار ناراحت کننده خواهد بود ، “کالینز گفت.

کالینز افزود: “من فکر می کنم ما باید از هر ابزار بهداشت عمومی که می توانیم هنگام مرگ مردم استفاده کنیم.”

استفانوپولوس تأکید کرد: “این تا حد ممکن به بله نزدیک بود. شما به وضوح معتقد هستید که دستورات واکسن می تواند تغییری ایجاد کند.”

کالینز گفت: “من معتقدم که آنها باید اهمیت داشته باشند.” “من درک می کنم که چگونه گاهی اوقات می تواند هر نوع مقاومت را برانگیزد. اما آیا این شرم آور نیست؟”

کالینز پیشتر در مصاحبه ای در پاسخ به تیتر USA TODAY گفت: “ما یکدیگر را شکست می دهیم.

کالینز می گوید: “من می ترسم ما واقعاً نباید جایی باشیم که هستیم.” “در این زمینه ، بله ، ما شکست می خوریم … اکنون ما هزینه وحشتناکی را پرداخت می کنیم.”

استفانوپولوس از آنجا که در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری در بیمارستان در بیمارستان بستری هستند ، از کالینز پرسید آیا گزینه دلتا برای کودکان جدی تر است؟

کالینز گفت: “ما داده های دقیقی نداریم تا به طور قطع نشان دهیم.” “اما این یک ویروس است که نه تنها مسری تر است ، بلکه به طور بالقوه کشنده تر است.”

با شروع سال تحصیلی در سراسر کشور ، کالینز گفت از والدین می خواهد که ماسک ها را به عنوان “وسیله پزشکی نجات دهنده” در نظر بگیرند و از فرزندان خود بخواهند که آنها را بپوشند.

کالینز به استفانوپولوس گفت: “ما می دانیم که کودکان زیر 12 سال به احتمال زیاد به این ویروس مبتلا می شوند و اگر در مدارس ماسک نداشته باشیم ، این ویروس به طور گسترده تری گسترش می یابد.” “این احتمالاً منجر به شیوع بیماری در مدارس می شود و کودکان باید به آموزش از راه دور بازگردند ، این تنها چیزی است که ما واقعاً می خواهیم از آن جلوگیری کنیم.”

کالینز افزود: “اگر بتوانید کودکان را در جایی که باید درس بخوانند نگه دارید ، هزینه کمی است.”

در حالی که واکسن های فعلی در جلوگیری از انتشار نسخه بسیار مسری دلتا بسیار مثر هستند ، کالینز گفت که نگران “روزی است که گونه ای که بسیار متفاوت از ویروس اصلی ووهان ظاهر می شود” ظهور کند که از واکسن های فعلی اجتناب کند و نیاز به سرعت دارد. در یک ضربه تقویت کننده

کالینز می گوید: “بهترین راه برای جلوگیری از این امر ، کاهش تعداد عفونت ها است ، زیرا جهش ها به این شکل اتفاق می افتند. به این دلیل است که افراد به ویروس آلوده شده اند و کمی غلط از آن کپی شده است ، و سپس شما بدتر از این را دریافت می کنید.”

در حالی که کشور منتظر تأیید کامل سازمان غذا و دارو برای واکسن های کووید -19 است ، کالینز گفت که وی با این سازمان در تماس نزدیک بوده و امیدوار است ظرف یک ماه آینده مجوز کامل صادر کند.

“اما در عین حال ، در حالی که مردم منتظر این هستند – و من درک می کنم که این می تواند کمک کننده باشد – لطفاً در این مورد واضح باشید ، واکسن ها شواهد باورنکردنی ای در مورد ایمنی و اثربخشی آنها دارند. آنها در برابر دلتا کار می کنند. آنها زندگی شما را نجات می دهند.” کالینز گفت..

حق چاپ © 2021 ABC News Ventures Internet.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *