فرماندار ایلینوی JB پریتزکر پیشنهاد مجدد انتخابات را اعلام کرد و برای دوره دوم نامزد خواهد شد

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – فرماندار JB پریتزکر نامزد انتخابات مجدد است.

پریتزکر اعلام کرد که روز دوشنبه در توییتر به دنبال دومین بار به عنوان فرماندار ایلینوی خواهد بود.

وی نوشت: “خبر بزرگ: من برای انتخابات مجدد کاندیدا می شوم.” “ما چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته ایم و من بسیار مفتخرم که ایلینوی را در سخت ترین شرایط دور هم جمع کرده ام. من از جنگیدن برای کشوری که دوست دارم هیجان زده ام. [Lt. Gov. Juliana Stratton]و هیچ محدودیتی برای آنچه می توانیم در آینده انجام دهیم وجود ندارد. “

در ماه ژوئن ، پریتزکر به کریگ وال گزارشگر سیاسی ABC7 اشاره کرد که وی در نظر دارد برای یک دوره دوم انتخاب شود.

پریتزکر در آن زمان گفت: “می دانید ، من دیگر با خانواده ام در این باره صحبت نکرده ام و باید وقت را با آنها سپری کنم ، مجبور شدم این گفتگو را داشته باشم. بنابراین به زودی با شما تماس می گیرم. قول می دهم.”

مرتبط: فرماندار ایلینوی JB پریتزکر اشاره می کند که ممکن است به دنبال انتخاب مجدد برای دوره دوم نباشد

اما علی رغم موج دار بودن آشکار قبلی ، تصمیم او تعجب آور نبود. تنها س wasال این بود که وی کی اعلامیه می دهد.
اعلام خبر انتخاب مجدد پریتزکر با ویدئویی حاوی کارهای وی برای مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 در ایلینوی ، حمایت از ایلینوی که شغل و مزایای خود را در طی همه گیر شدن از دست دادند ، منتشر شد و واکسن را در اسرع وقت آزاد کرد. وی همچنین تلاش های خود را برای تقویت مشاغل کوچک در طی همه گیری و قرار دادن علم در تصمیم گیری در اولویت قرار داد.

استفان مینارد کالندو ، استاد علوم سیاسی در کالج مرکز شمال گفت: “اگر اصلا تعجب آور بود ، کل ویدئوی سه دقیقه ای به همه گیری متمرکز بود ، زیرا در دوره اول ریاست جمهوری او اتفاقات زیادی رخ نداده بود.” .

جمهوری خواهان تند تند زدند. مدیر حزب ایالت از پریتزکر به دلیل مدیریت نادرست اوضاع در خانه جانبازان LaSalle انتقاد کرد ، جایی که 36 جانباز در اثر COVID-19 درگذشتند. برای ناکامی های آژانس بیکاری دولتی ؛ و به خاطر تعظیم در برابر اتحادیه های معلمان و بازگرداندن دانش آموزان به مدرسه.

در آگهی خود ، فرماندار اعتراف كرد كه در 16 ماه گذشته همه كارها را انجام نداده است.

وی گفت: “ببینید ، من ممکن است هر تصمیمی درست نگیرم ، اما در هر مرحله علم را دنبال کرده ام. و من در محافظت از زندگی و معیشت مردم ایلینوی تمرکز کرده ام.”

پروفسور کالیندو تعجب کرد که آیا نگرانی در مورد گزینه دلتا می تواند در اعلامیه روز دوشنبه نقش داشته باشد.

وی گفت: “ممکن است این نگرانی ها وجود داشته باشد که اگر مجبور شدیم طی چند ماه به مرحله دیگری برگردیم ، ممکن است زمان بدی برای شروع کاری باشد ، خصوصاً اگر قصد دارید آن را روی بیماری همه گیر متمرکز کنید.”

انجمن فرمانداران دموکرات پس از این اعلامیه بیانیه ای صادر کرد که در بخشی از آن آمده بود: “هنگامی که کشور از بیماری همه گیر خارج می شود ، فرماندار پریتزکر ایلینوی را در یک پایه مالی مستحکم قرار می دهد ، که منجر به رتبه بندی اعتباری بالاتر و فضای کسب و کار بهتر می شود.” فرماندار پریتزکر ثابت کرد که یک فرماندار قوی و م ofثر در مردم ایلینوی است. “

در اوایل سال جاری ، قانون گذاران قانونی را برای انتقال سال ابتدایی به سال آینده از مارس به ژوئن تصویب کردند. این لایحه در انتظار امضای استاندار است.

انتظار نمی رود پریتزکر هیچ مدعی جدی برای قهرمانی داشته باشد. حوزه جمهوری خواه در حال حاضر چندین نامزد اعلام شده با احتمال بیشتری برای ورود به این رقابت را دارد.

پیام کامل فرماندار پریتزکر را در زیر مشاهده کنید:

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *