فروشندگان خودرو از تمدید مهلت نصب برچسب های ترافیکی الکترونیکی تا مارس حمایت می کنند

[ad_1]

فروشندگان اتومبیل که در بازار مصر فعالیت می کنند از تصمیم تمدید مهلت نصب برچسب های ترافیکی الکترونیکی (برچسب های الکترونیکی) بر روی وسایل نقلیه تا 30 مارس پشتیبانی کردند.

فروشندگان می گویند این تمدید فرصت کافی را به شهروندان دارای وسایل نقلیه می دهد تا مراحل لازم را برای نصب برچسب های الکترونیکی برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد انجام دهند.

سیستم جدید یک برچسب کوچک داده را که روی شیشه جلوی خودرو چسبانده شده است ، می بیند که توسط دستگاه های مادون قرمز ویژه ای که در چراغ های راهنمایی نصب می شوند و همچنین توسط کارگران جاده در خیابان یا یک ایست بازرسی قابل خواندن است. برچسب مجهز به سیم کارت است و با خواندن برچسب شما ، کارمندان می توانند به سرعت داده های وسیله نقلیه شما را بدست آورند.

این یک روش برای محافظت از وسایل نقلیه در برابر سرقت است ، زیرا آنها شامل اطلاعات کامل صاحب وسیله نقلیه هستند. برچسب های الکترونیکی از نظر خواستار بودن وسایل نقلیه در ارتباط با فعالیت های مجرمانه نیز مهم هستند.

رئیس اتحادیه فروشندگان اتومبیل مصر ، اسامه ابول مگد ، گفت که تصمیم وزارت کشور برای تمدید مهلت قانونی مثبت است ، به ویژه با توجه به افزایش اخیر تعداد جدید ویروس های کرونا (COVID-19).

ابول مگد گفت این تمدید بخشی از اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس ، جلوگیری از ترافیک و محافظت از سلامتی و ایمنی شهروندان است.

وی افزود: برچسب الکترونیکی یکی از مهمترین مراحل در اجرای سیستم کلی ترافیک الکترونیکی کشور است.

با وجود سیستم موجود ، ما امیدواریم که با کاهش حوادث ، سطح ایمنی جاده ها در مصر افزایش یابد. در نتیجه انتظار می رود که جان و مال شهروندان نیز حفظ شود و نظم و انضباط در جاده های کشور ارتقا یابد.

ابول مگد گفت که مهلت نصب برچسب الکترونیکی باید در تاریخ 31 دسامبر منقضی شود و انتظار می رود پس از تعطیلات 30 مارس ، دیگر تمدید شود.

مونتاسر زیتون ، رئیس مرکز خرید خودرو زیتون و عضو اداره کل اتومبیل فدراسیون اتاق های بازرگانی مصر ، گفت که برچسب های الکترونیکی شماره های خودرو را حمل می کنند و داده های مرجع رایانه ای را ثبت می کنند.

این اطلاعات دقیق است که می تواند توسط مقامات مربوطه برای مطالعه مناطق تراکم ترافیک مورد استفاده قرار گیرد و گزارش ها و آمار مربوط به مدیریت و تنظیم ترافیک را ارائه می دهد.

سیتون همچنین گفت که این برچسب طبقه بندی و مسیرهای خودرو را تعیین می کند ، علاوه بر این اجازه استفاده از خطوط در هر وسیله نقلیه و همچنین راهنمایی و کمک به رانندگان در جاده است.

وی افزود که این برچسب ادغام با سایر سیستم های امنیتی را برای شناسایی وسایل نقلیه و تمام مجوزهای منقضی شده تسهیل می کند. همچنین اجازه می دهد تا قوانین راهنمایی و رانندگی اعمال شود و تخلفات به صورت الکترونیکی و به صورت یکنواخت برای همه شهروندان ثبت شود.

هدف از این برچسب تسهیل رفت و آمد شهروندان و استفاده از آنها در جاده ها و همچنین تسهیل پرداخت انواع مختلف هزینه های سررسید از جمله عوارض ، هزینه پارکینگ و موارد دیگر ، بدون نیاز به توقف است. پس از هر تخلف ، یک پیام کوتاه ارسال می شود که نشان دهنده هزینه های دریافت شده توسط راننده وسیله نقلیه است.

وزارت داخله اعلام کرده است که یک دوره طولانی سه ماهه معرفی خواهد شد تا صاحبان وسایل نقلیه بتوانند برچسب را تهیه کرده و از نصب آن اطمینان حاصل کنند.

این تصمیم نشان دهنده تمایل وزارتخانه برای اجرای اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در کلانتری ها است. وی همچنین در پاسخ به درخواست شهروندان برای تمدید مهلت مقرر حاضر شد.

وزارت کشور از دارندگان وسایل نقلیه خواست تا به سرعت برچسب های الکترونیکی را در واحدهای صلاحیتدار ترافیک نصب کنند.

در همین زمینه ، وزارت به ارائه خدمات الکترونیکی ادامه می دهد که به همه دارندگان وسایل نقلیه دارای مجوز معتبر اجازه می دهد تا نصب برچسب الکترونیکی را درخواست کنند. هزینه های مورد نیاز را می توان از طریق وب سایت ترافیک مصر به صورت الکترونیکی پرداخت کرد.

مجوز قدیمی با مجوز جدید جایگزین می شود و برچسب نیز به طور همزمان برای نصب فوری توسط کارمندان راهنمایی و رانندگی ، از طریق یک پنجره تحویل داده می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *