فروشندگان محلی غذای عالی و خرید را در بازار شب ال سرنو ارائه می دهند

[ad_1]

لس آنجلس – وقتی لوئیس مورنو ساکن ال مورنو کافی شاپ محلی خود را افتتاح کرد ، Mobar & Co. قهوه، او تصمیم گرفت جبهه ای برای جذب تجارت و مطابقت با دستورالعمل های محلی COVID-19 ایجاد کند. او به زودی از چند فروشنده محلی خواست تا با ورود به بازار شبانه روزی فعلی ، به او بپیوندند.

مورنو گفت: “من از چند نفر خواستم که به من بپیوندند.” “ما با حدود سه یا چهار تامین کننده کار خود را شروع کردیم و اکنون 22 نفر هستیم.”

هر چهارشنبه شب ، بازار شب ال سرنو بلوک 4900 هانتینگتون درا در ال سرنو را اشغال می کند. 22 تامین کننده آن شامل رستوران هایی مانند Smash Burgers ، El Esquite Mexic Street Corn و El Sereno Crepes و بسیاری دیگر است. حتی می توانید شمع ، جواهرات و لباس پیدا کنید – همه از کارآفرینان محلی است.

مونیکا تالامانتس ، متولد و بزرگ شده در ال سرنو ، گفت: “برای ال سرنو ، من فکر می کنم این معنی زیادی دارد ، من فکر می کنم این تغییرات زیادی است.” “این شرایط بد جامعه را تحت الشعاع قرار می دهد و فقط همه را دور هم جمع می کند.”

تالامانتس صاحب MamaMia Styles است ، کاری که او هنگام کار از خانه شروع کرده است. 100٪ سود او از پیراهن و لوازم جانبی با کراوات به صندوق کالج دخترش اهدا می شود.

تالامانتس می گوید: “خوشحالم که می گویم ما مقداری رنگ و انرژی به جامعه وارد می کنیم.”

شب بازار ال سرنو از چهارشنبه شب از ساعت 17:00 تا 21:00 باز است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *