فروش رایانه در مصر در سال 2020 به 500000 دستگاه افزایش خواهد یافت.

[ad_1]

طبق گفته علی تولبا ، رئیس دلتا ، فروش رایانه در مصر در سال 2020 به 500000 دستگاه در نتیجه کار از راه دور و تحقیقات مربوط به بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) افزایش یافته است.

وی گفت: فروش رایانه تحت تأثیر تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است ، زیرا بسیاری از افراد به سمت کار و تحصیل در خانه روی آورده اند.

اظهارات تولبا در حاشیه یک کنفرانس مطبوعاتی برای افتتاح اولین مرکز خرید متخصص در عمده فروشی لوازم جانبی و دستگاه های تلفن همراه در مصر ، در بازار آرکادیا بیان شد. این مرکز توسط انجمن واردکنندگان لوازم جانبی موبایل (در دست ساخت) با سرمایه گذاری بالغ بر 100 میلیون EGP راه اندازی شد.

تولبا گفت كه فروش كل سخت افزار رایانه در مصر در سال 2020 حدود 3.8 میلیارد EGP بوده است.

وی افزود: فروش در بازار جهانی موبایل 450 میلیارد دلار در سال 2020 ثبت شده و فروش لوازم جانبی تلفن همراه 60 میلیارد دلار بوده است.

تولبا گفت: “بازار موبایل در مصر در سال 2020 بین 4 تا 5٪ کاهش یافته است ، زیرا فروش تلفن های هوشمند و لوازم جانبی به حدود 47 میلیارد EGP رسیده است.” “

وی همچنین گفت که فروش در بازار تلفن در مصر تقریباً 50٪ از کل بازار الکترونیک را تشکیل می دهد که در حدود 96 میلیارد EGP است.

وی خاطرنشان کرد که حجم بازار وسیع تجهیزات الکترونیکی به 32 میلیارد EGP رسیده است ، در حالی که حجم فروش تلویزیون به 15 میلیارد EGP رسیده است. این ارقام نشان می دهد که فروش لوازم خانگی کوچک حدود 4 میلیارد EGP است.

انجمن واردکنندگان لوازم جانبی موبایل بزرگترین عمده فروشان و واردکنندگان متخصص لوازم جانبی موبایل را شامل می شود. کمیته تفویض شده وی را نمایندگی می کرد ، از جمله: عصام بدرالدین ، ​​رئیس ارتباطات و خدمات سیار در اتاق بازرگانی قاهره. احمد وحدان ، رئیس Cell Tel Import ، شرکتی که مالک Cactus و Cell Tel است ؛ و هشام ابو سلاما ، مالک شرکت لوازم جانبی موبایل تراست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *