فعالان پیشگیری از خشونت West Anglewood افکار و دعاها را به الا فرانس ، افسر خانواده شیکاگو ارسال می کنند

[ad_1]

شیکاگو (WLS) – برخی از فعالان انگلوود که بر جلوگیری از خشونت و ایجاد روابط بین CPD و جامعه تمرکز دارند ، می گویند که افکار و دعاهای آنها با بستگان افسر الا فرنچ و اداره پلیس شیکاگو است.

چارلز مکنزی ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Englewood First Responders می گوید: “من با چندین افسر در منطقه 7 صحبت کردم و تسلیت خود را ابراز کردم.” می دانم از دست دادن یکی از آنها دردناک است. “

سازمان غیر انتفاعی مک کنزی بر پیشگیری از خشونت تمرکز دارد و او گفت که تیمش شب هنگام تیراندازی به افسران پلیس در محله بود.

وی گفت: “ما ایستاده بودیم و مطمئن شدیم که هیچ کس خودرویی را دزدیده و هیچکس مورد سرقت قرار نگرفته است.” “ما یک تیم برای پایان دادن به خشونت هستیم.”

مکنزی گفت افسران پلیس جان خود را برای حفاظت از مردم به خطر انداختند.

او می گوید: “کار آنها هر روز خطرناک است. هر روز وقتی خانه را ترک می کنند ، نمی دانند که آیا باز خواهند گشت. آنها افرادی مانند ما هستند.”

جوزف ویلیامز ، که در این محله زندگی می کند ، گفت نگرانی هایی وجود دارد که تیراندازی مرگبار می تواند مانعی برای ایجاد اعتماد بین پلیس و ساکنان باشد.

او گفت: “من فکر می کنم شما جامعه ای را می بینید که متشنج است. شما جامعه ای را می بینید که از دو طرف با افسران و یک جامعه متشنج است.”

ویلیامز همچنین گفت امیدوار است این فاجعه پلیس را به جامعه ای که به آن خدمت می کنند نزدیک کند.

این چهره عمومی گفت: “هیچ کس مستحق محرومیت از زندگی نیست.” “هیچ کس لیاقت این نوع فاجعه را ندارد. و من فکر می کنم شما با اکثر مردم همدردی می کنید ، و بعد به دل شما می آید که اینها مانند شما مردم عادی هستند.”

حق چاپ © 2021 WLS-TV. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *