فیلم جیمز باند “هیچ وقت برای مردن” به دلیل COVID-19 برای بار دوم به تأخیر افتاد

[ad_1]

سازندگان تریلر پیش رو جیمز باند ، دیگر فرصتی برای مردن نیست، می گویند اکران فیلم برای بار دوم به پاییز 2021 موکول شده است.

آنها گزارش دادند که تأخیر بیشتر آن به دلیل تأثیرات همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) جدید ایجاد شده است.

حساب رسمی توییتر 007 اواخر روز پنجشنبه گفت که 25 امین قسمت حق رای دادن اکنون در 8 اکتبر افتتاح می شود.

در ابتدا قرار بود در آوریل 2020 افتتاح شود ، افتتاحیه دیگر فرصتی برای مردن نیست در نوامبر همان سال ، هنگامی که همه گیر همه جا را فرا گرفت ، آواره شد. این کار دوباره به 2 آوریل 2021 موکول شد. کارگردان کری جوجی فوکوناگا ، دانیل کریگ را در نقش 007 بازی کرد ، همراه با بازیگر مصری-آمریکایی رامی ملک و لاسانا لینچ و آنا د آرماس.

این در حالی است که استودیوهای هالیوود با محدودیت های مربوط به ویروس کرونا که باعث بسته شدن سینماهای جهان شده است ، باید یکی از بسیاری از اکران های اصلی فیلم باشد که باید تحت فشار قرار گیرند یا به خدمات پخش جریانی منتقل شوند.

در حالی که برنامه های واکسیناسیون انبوه ویروس کرونا در بسیاری از کشورها این امید را دارد که سالن های نمایش در آینده نزدیک افتتاح شوند ، اما پیشرفت در زمینه ایمن سازی کند بوده است.

پس از اعلام آخرین تأخیر باند ، سونی گفت که چندین نسخه بهاره برنامه ریزی شده را رد می کند. آن گفت Peter Rabbit 2: The Fugitive از آوریل تا ژوئن اجرا شد ، Ghostbusters: The Otherworld از ژوئن به نوامبر موکول شد و سیندرلا، با بازیگر خواننده کامیلا کابلو ، اکنون در ماه جولای وارد می شود ، نه در ماه فوریه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *