فینال اسکاندیناوی مسابقات هندبال قهرمانی جهان در روز یکشنبه

[ad_1]

با فینال روز یکشنبه مسابقات قهرمانی هندبال جهان در سال 2021 ، پرده یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی که از زمان شروع شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19) رخ داده است ، افتاده است.

در یک درگیری در اسکاندیناوی ، مدافعان فعلی عنوان دانمارک در ورزشگاه بین المللی قاهره به مصاف سوئد می روند.

بازی برای مقام سوم ، بین فرانسه و اسپانیا ، یکشنبه نیز قبل از فینال ، در همان مکان برگزار می شود.

با توجه به چالش هایی که مصر از زمان اعلام میزبانی این مسابقه با آن روبرو بوده است ، این مسابقات سخت ترین مسابقه محسوب می شود.

این کشور تمام تلاش خود را برای تأمین بهترین مسابقات ممکن انجام داده است ، مصر به دنبال ارسال این پیام به جهان است که علی رغم همه گیری جهانی ، توانایی میزبانی تورنمنت های مهم بین المللی را دارد.

رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی نقش مهمی در سازماندهی مسابقات داشت و به همه وزرا دستور داد تا از هرگونه مانعی عبور کنند. وی همچنین موافقت کرد که سه سالن جدید برای این رویداد ایجاد کند که در زمان رکورد تکمیل شد. امکانات کلاس جهانی این اطمینان را می دهد که طرفداران هندبال می توانند منتظر رویدادی در سطح جهانی باشند.

مصر موفق به ایجاد سالنی در منطقه بورگ العرب اسکندریه و همچنین شهر در 6 اکتبر و در پایتخت اداری جدید (NAC) شده است. برای توسعه و نوسازی استادیوم بین المللی قاهره که مدتهاست محل برگزاری مسابقات بین المللی و مهم ورزشی در مصر است ، کارهای زیادی انجام شده است.

نخست وزیر مصطفی مادولی در حضور فینال مسابقات هندبال قهرمانی جهان 2021 برای مردان ، یک حزب وزارتی سطح بالا را رهبری می کند. در راس هیأت وزیران وزیر جوانان و ورزش اشرف صبحی قرار خواهد گرفت که در تمام مراحل قهرمانی با دقت تمام جزئیات را رصد می کند.

تمرکز صبح در این زمینه اطمینان از وقوع این رویداد به گونه ای بود که نشان دهنده توانایی مصر در میزبانی بزرگترین رویدادهای بین المللی در همه زمان ها باشد.

برگزیدگان نهایی نیز حضور خواهند داشت: حسن مصطفی ، رئیس فدراسیون بین المللی دست (IHF) ؛ هشام نصر ، رئیس فدراسیون هندبال مصر (EHF) و رئیس کمیته برگزاری ؛ علاوه بر حسین لبیب ، مدیر مسابقات قهرمانی.

با توجه به استانداردهای بالای بازی هر دو تیم ، به ویژه از زمان شروع جام جهانی ، پیش بینی نتیجه مسابقه سوئد و دانمارک دشوار است.

انتظار می رود مسابقه روز یکشنبه مورد توجه بسیاری قرار گیرد و به دلیل محبوبیت بین المللی هندبال ، میلیون ها بیننده تلویزیونی انتظار می رود این رویداد را تماشا کنند.

دانمارک پس از شکست 35-33 اسپانیا در نیمه نهایی برای دومین بار متوالی به فینال راه یافت. گرسنگی آنها برای کسب این عنوان تضمین می کند تیم دانمارکی در شش دوره گذشته پنجمین فینال و چهارم خود را واجد شرایط کند.

این تیم پیش از این تنها یک بار ، در آخرین جام جهانی 2019 ، در حالی که عنوان نایب قهرمانی را در 1967 ، 2011 و 2013 به دست آورده بود ، عنوان جهانی را به دست آورد.

تیم ملی سوئد در سال 2001 وقتی به مصاف فرانسه رفت به فینال جام جهانی صعود کرد. پیش از این ، این تیم در سال 1999 عنوان قهرمانی را بدست آورد که در مصر نیز برگزار شد ، جایی که سوئدی ها در برابر روسیه بازی کردند. پیش از آن ، سوئد چهار عنوان کسب کرد و آنها را پس از شش دوره قهرمانی فرانسه ، دومین کشور تاج دار معرفی کرد.

سرمربی گلن سولبرگ از عملکرد بازیکنانش در مسابقات امسال و اینکه آنها پس از 20 سال غیبت به فینال راه یافتند ، ابراز افتخار کرد.

این تیم آخرین بار پس از شکست فرانسه در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 32-26 فرانسه ، به فینال جام جهانی در سال 2001 راه یافت.

“ما یک بازی عالی داشتیم و در نیمه نهایی نمایش کاملی از خود نشان دادیم. سولبرگ گفت: “من از عملکرد فوق العاده دفاع خود خوشحالم ،” علاوه بر درخشش دروازه بان ما ، حمله سریع بهترین بود. “

وی افزود: من به عملکرد بازیکنان در این قهرمانی افتخار می کنم و منتظر فینال هستم. امیدوارم این بار در فینال همینطور ادامه دهیم. “

دانیل پیترسون از سوئد گفت: “دقت استفاده ما از موقعیت ها ، علاوه بر درخشش دروازه بان بزرگ ما ، طبق معمول ، عالی بود. ما امیدواریم که این عملکرد را حفظ کنیم و عنوانی را کسب کنیم که از سال 1999 تاکنون نتوانسته ایم کسب کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *