قاضی از کلینیک های تگزاس در برابر شکایات گروه ضد سقط جنین دفاع می کند

[ad_1]

اوستین ، تگزاس-یک ایالت قضایی تا کنون از کلینیک های سقط جنین تگزاس در برابر شکایات گروه ضد سقط جنین بر اساس قانون جدید سقط جنین دولتی در حکم محدود روز جمعه دفاع کرده است.

دستور منع موقت جمعه توسط قاضی ناحیه مایا ، گوئرا گمبل در آستین در پاسخ به درخواست برنامه ریزی شده برای والدین ، ​​مانع از ارائه این مقررات نشد. با این حال ، کلینیک ها را از شکایت های افشاگران گروه غیردولتی تگزاس حق زندگی ، مدیر قانونگذار و 100 فرد ناشناس محافظت می کند.

جلسه رسیدگی به درخواست ممنوعیت اولیه در 13 سپتامبر مقرر شد.

این قانون که از روز چهارشنبه به اجرا درآمد ، به هرکسی و در هر مکانی اجازه می دهد هر کسی که در سقط جنین فعالیت قلبی ایجاد کرده است را محاکمه کند – در شش هفته بارداری ، قبل از اینکه اکثر زنان حتی متوجه بارداری شوند.

در طوماری که اواخر روز پنجشنبه ثبت شد ، Planned Parenthood می گوید حدود 85 تا 90 درصد از افرادی که در تگزاس سقط می کنند حداقل شش هفته باردار هستند.

Lyft ، Uber هزینه های قانونی رانندگان تحت قانون تگزاس را ممنوع می کند که بیشتر سقط جنین را ممنوع می کند

هلن گفت: این دستور “به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شجاع و كاركنان مراكز بهداشت والدین برنامه ریزی شده در تگزاس كه در حین نظارت ، آزار و اذیت و تهدید هوشیاران ، كه مایل به متوقف كردن آنها هستند ، به ارائه خدمات خود به بهترین نحو ادامه می دهد”. کراسنف ، سخنگوی برنامه ریزی والدین.

الیزابت گراهام ، نایب رئیس این گروه گفت: با این حال ، این فرمان مانع تلاش های تگزاس برای حق زندگی نخواهد شد. در بیانیه ای ، این گروه گفت: “ما انتظار داریم که یک دادگاه بی طرف پرونده فرزندپروری برنامه ریزی شده را لغو کند. تا آن زمان ، ما تلاش خود را برای اطمینان از مطابقت کامل صنعت سقط جنین با قانون جدید ادامه می دهیم.”

حق چاپ © 2021 توسط Associated Press. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *