قاضی فدرال می گوید نقض حقوق زندانیان تراجنسیتی در زندان های ایلینوی “همچنان” ادامه دارد

[ad_1]

ST شرقی لوئیس ، ایلینوی – یک قاضی فدرال به نقض “جدی” حقوق زندانیان تراجنسیتی در ایلینوی اشاره کرد ، که باید “فوراً رسیدگی شود”.

رئیس دادگستری نانسی جی. روزنستنگل در ایلینوی جنوبی در یادداشتی و دستور در اوایل ماه جاری گفت که اداره اصلاحات ایلینویز برخی تغییرات را در سال 2019 پس از یک دعوی حقوقی طبقاتی انجام داده است. اما افسران اصلاحی و دیگر کارکنان هیچگونه آموزشی در مورد روشهای جدید برای زندانیان تراجنسیتی ندیده اند.

مطالب مرتبط: زندانیان تراجنسیتی که تحت تعقیب خشونت های آزاد شده از زندان هستند

روزنستنگل گفت: “هنوز نقض جدی حقوق اساسی شاکیان وجود دارد که هر روز رخ می دهد.” این امر شامل تأخیر در درمان زندانیان و عدم حفظ سلامت زندانیان تحت درمان با هورمون و تنظیم دوز صحیح می شود.

روزنستنگل همچنین به فقدان اقدامات پزشکی مناسب و تلاش بیشتر برای خودکشی ، تهدیدهای بیشتر به خودکشی و ادامه آزار و اذیت اشاره کرد.

وکیل جان نایت ، مدیر پروژه LGBTQ و HIV در ACLU ایلینوی گفت: “مشتریان ما سالها رنج کشیدند و منتظر ماندند تا IDOC به سادگی مراقبت های اولیه بهداشتی خود را ارائه دهد.”

سخنگوی اداره اصلاحات ایلینویز گفت که آژانس “تعدادی ابتکار عمل برای بهبود کیفیت مراقبت از تراجنسیتی ها” انجام داده است و “متعهد به ارائه مراقبت در سطح جهانی برای افراد تراجنسیتی است که در بازداشت هستند”.

فیلم ارائه شده از گزارش قبلی است.

حق چاپ © 2021 توسط Associated Press. همه حقوق محفوظ است.



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *