قدرت نرم ، سرمایه گذاری و ارتقا tourism گردشگری: مصر به قطب مسابقات بزرگ تبدیل می شود

[ad_1]

مصر اخیراً مورد توجه جهانیان قرار گرفته و اعتماد فدراسیون های بین المللی ورزش و سازمان های منطقه ای را جلب کرده است.

این بیشتر به موفقیت مکرر وی در سازماندهی مسابقات و رویدادهای مهم ورزشی در سطح منطقه ای و جهانی برمی گردد. این امر علاوه بر قدرت نرم حاصل از موفقیت در سازماندهی این مسابقات ، بازده قابل توجهی از سرمایه گذاری در کشور را به همراه داشته است.

مصر نیز علیرغم شرایط دشوار ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) ، که در آن مسابقات و مسابقات ورزشی در سراسر جهان لغو شده است ، اقدام به تبلیغات گسترده در زمینه گردشگری کرده است.

اشرف صبحی ، وزیر ورزش و جوانان گفت مصر اخیراً شاهد رونق بزرگی در میزبانی مسابقات بزرگ بوده است. این امر عمدتا به دلیل تعمیرات و توسعه اماکن ورزشی و زیرساخت های کشور است که محبوبیت بیشتری را در بین گردشگران تضمین می کند. تلاش ها همچنین تصویری مثبت از مصر در خارج از کشور فراهم آورد.

وزیر اضافه کرد که مصر در سال 2021 میزبان 31 تورنمنت منطقه ای و بین المللی خواهد بود که اولین آن مسابقات هندبال مردان قهرمانی جهان است که اخیراً برگزار و بسیار موفق بوده است.

در این رویداد که در چندین مکان ورزشی در قاهره و اسکندریه برگزار شد ، 32 تیم حضور داشتند ، برای اولین بار تعداد زیادی از این تیم ها در تاریخ مسابقات شرکت کردند. آخرین مسابقات جهانی هندبال مردان فقط 24 تیم حضور داشتند و آلمان و دانمارک به آن ملحق شدند.

وزیر جوانان و ورزش اشرف صبحی

صبحی تأكید كرد كه میزبانی موفقیت آمیز مصر از مسابقات قهرمانی هندبال جهان طنین جهانی دارد. وزیر همچنین خاطر نشان کرد که این نشان دهنده قدرتمندی مصر در میزبانی رویدادهای مهم ورزشی است ، حتی در شرایط استثنایی ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19).

در سال 2021 ، مصر همچنین میزبان مسابقات جهانی شمشیربازی جوانان ، جام جهانی ژیمناستیک ریتمیک و پنج ضرب مدرن خواهد بود.

صبحی به دیلی نیوز مصر گفت مصر در حال آماده سازی میزبانی چندین رویداد دیگر از جمله مسابقات جهانی دوچرخه سواری جوانان در سال 2021 UCI است. کار در پیست در ورزشگاه بین المللی قاهره اخیراً از سر گرفته شده است ، زیرا از سال 1992 به بعد متوقف شده و اکنون تکمیل شده است. مسیر 27 متر EGP در یک رویداد مهم در آینده ای نزدیک رسما افتتاح خواهد شد.

صبحی خاطرنشان كرد كه مصر به یك زیرساخت عالی ورزشی ، كه طبق مشخصات بین المللی ساخته شده است ، به یكی از بهترین كشورهای جهان برای جذب رویدادهای ورزشی بین المللی تبدیل شده است.

تجربه مصر در میزبانی جام جهانی هندبال مردان 2021 در سطح بین المللی مورد استقبال و استقبال قرار گرفته است. میزبانان بعدی مسابقات ، لهستان و سوئد ، خواستار هماهنگی و همکاری مشترک با مصر ، به ویژه در زمینه تبادل تجربه و استفاده از تجربیات مصری در برگزاری چنین رویدادی شدند.

در سال 2019 ، مصر میزبان 61 تورنمنت رسمی بود که بیش از 100000 شرکت کننده از 94 کشور در آن شرکت کردند. مهمترین آنها جام ملتهای آفریقا برای تیم اول و زیر 23 سال بود که منجر به بازگشت بالای ورزش و گردشگری بیش از یک میلیون شب توریستی شد.

در سال 2020 ، مصر با وجود شرایط خاص ناشی از ویروس کرونا ، میزبان 11 دوره مسابقات جهانی و منطقه ای بود. با این حال ، مانند سایر مسابقات در سراسر جهان ، مصر تحت تأثیر بحران جهانی بهداشت قرار گرفته است.

این دستاوردها و تلاش های اخیر منجر به بهبود رتبه مصر در شاخص های رقابت جهانی و بین المللی ورزش شده است.

در سال 2019 ، مصر در شاخص تأثیر ورزش جهانی که توسط Sportcal صادر شده ، 38 از 90 کشور و در شاخص ورزشی بین المللی صادر شده توسط بلیط های فوتبال زنده ، در رتبه 56 از بین 205 کشور قرار دارد.

در مجموع شش شهر مصر رتبه خود را در شاخص شهرها برای تأثیر جهانی بر ورزش بهبود بخشیده اند. قاهره ، هورگادا ، اسکندریه ، لوکسور ، شارم الشیخ و ال گونا در رده های اول آفریقا و جهان عرب قرار دارند و از بین 608 شهر در جهان در رتبه 72 قرار دارند. مصر با داشتن استادیوم های عظیم با ظرفیت 20 هزار صندلی یا بیشتر ، در شاخص جهانی در رتبه 29 از بین 140 کشور جهان قرار دارد.

اشغال هتل در طول جام جهانی به 4000 شب توریستی می رسد: رئیس فدراسیون تیراندازی

مصر قرار است تفنگ ISSF را برای جام جهانی 2021 از 22 فوریه تا 5 مارس در باشگاه تیراندازی مصر در این شهر در تاریخ 6 اکتبر برگزار کند.

حازم حسنی ، رئیس فدراسیون تیراندازی مصر و آفریقا ، گفت که این مسابقات برای اولین بار از زمان شیوع ویروس کرونا (COVID-19) است.

وی افزود: انتظار می رود این مسابقات در مصر با استقبال گسترده ای روبرو شود و انتظار می رود بازدیدکنندگان بین 3000 تا 4000 شب گردشگری را در این دوره اقامت داشته باشند.

حسنی گفت که در این مسابقات 400 شرکت کننده شامل بازیکنان ، مدیران و تکنسین ها شرکت می کنند. آنها 31 کشور را نمایندگی می کنند ، یعنی: آرژانتین؛ ارمنستان؛ اسپانیا؛ فرانسه؛ دانمارک آلمان هند قزاقستان؛ عربستان سعودی؛ کویت لبنان آفریقای جنوبی؛ هلند؛ قطر؛ روسیه؛ سوئد؛ اسلواکی ایالات متحده؛ امارات متحده عربی؛ سنگال اوکراین؛ کانادا کرواسی جمهوری چک؛ انگلستان؛ ایرلند؛ لوکزامبورگ لیبی نروژ؛ لهستان سودان؛ به جز مصر.

حازم حسنی ، رئیس فدراسیون تیراندازی مصر و آفریقا
حازم حسنی

وی همچنین گفت که این قهرمانی به گلزنان امتیازاتی می دهد که به تعادل آنها افزوده می شود و بر رتبه و رتبه بندی آنها تأثیر می گذارد. این به نوبه خود علاقه آنها را برای شرکت در مسابقات تقویت می کند ، زیرا اصطکاک فنی را برای آمادگی برای بازی های المپیک 2021 توکیو فراهم می کند ، مصر با تیمی متشکل از 12 بازیکن از هر دو جنس در آن شرکت خواهد کرد.

حسنی افزود که دولت به نمایندگی از وزارت جوانان و ورزش در تلاش است تا از پس همه موانع برای به موقع نگه داشتن تفنگ جام جهانی 2021 برآید.این وزارتخانه همچنین در تلاش است تا علاوه بر مصر ، همه فرصت ها را برای میزبانی 30 تیم فراهم کند. ، با توجه به اقدامات احتیاطی دقیق پزشکی برای همه شرکت کنندگان.

5 هتل در مسابقات جهانی شمشیربازی میزبان 1000 بازیکن از 80 کشور جهان خواهند بود

عبدالمنعم الحسینی ، رئیس فدراسیون شمشیربازی مصر ، گفت که مصر از 3 تا 11 آوریل میزبان مسابقات جهانی جوانان و نوجوانان 2021 است.

این رویداد با حضور حداقل 80 کشور در استادیوم بین المللی قاهره برگزار می شود. این مقایسه با شرکت در نسخه های قبلی مسابقات است که 95 کشور در آن شرکت کرده بودند.

کاهش اندکی پایین به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (COVID-19) است.

الحسینی اضافه کرد که اتاق های هتل برای 1300 بازیکن رزرو شده است ، اگرچه با توجه به شرایط فعلی پیش بینی می شود که این تعداد 1000 باشد. پنج هتل در منطقه هلیوپولیس قاهره برای میزبانی از بازیکنان انتخاب شده است.

وی گفت: برگزاری کل مسابقات در یک استادیوم بین المللی در قاهره به منظور تسهیل کنترل سیستم حباب پزشکی و کوتاه شدن سفر بین هتل ها و استادیوم بوده است. این به معنای زمان کمتر و پتانسیل تماس کمتر است و تنها دشواری این است که شرکت کنندگان در یک مکان در یک مکان باشند.

وی موفقیت در برگزاری مسابقات جهانی هندبال مردان را دلیل اصلی برگزاری مسابقات جهانی شمشیربازی دانست. بدون اطمینان از سازماندهی عالی ، همانطور که در مسابقات هندبال مشاهده شد ، فدراسیون بین المللی شمشیربازی تصمیم به تعویق یا به تعویق انداختن مسابقات داشت.

“یک هیئت فنی از فدراسیون بین المللی متشکل از دو نفر از 10 تا 13 فوریه در قاهره خواهند بود تا سالن های استادیوم بین المللی قاهره را بازرسی کنند ، مکان های ورزشگاه ها را در این مسابقات مشخص کنند و صندلی های بازیکنان را تقسیم کنید ، “الحسینی گفت:” سپس یک هیئت متشکل از سه مقام ارشد فدراسیون در 27 فوریه حضور خواهند یافت تا شکل نهایی این سازمان را درک کنند. “

وی افزود: این تورنمنت از زیرساخت های ساخته شده قبلی سود قابل توجهی خواهد داشت و این بدان معناست که هیچ هزینه مالی برای مسابقات آینده وجود ندارد.

عبدالمنعم الحسینی ، رئیس فدراسیون شمشیربازی مصر
عبدالمنعم الحسینی

وی خاطرنشان کرد که پس از تأیید وزارت ورزش و جوانان ، قرارداد با Absolute Fencing Gear ، بزرگترین شرکت اسلحه سازی در ایالات متحده و یکی از حامیان مالی فدراسیون شمشیربازی مصر برای سه سال گذشته تمدید شد.

طبق این قرارداد ، که پس از پایان قرارداد قبلی در 31 دسامبر تمدید شد ، فدراسیون شمشیربازی مصر ابزارهایی به ارزش 500000 EGP را دریافت می کند که ظرف 30 تا 40 روز می رسد.

این مسابقات در 49 سالن برگزار می شود که 29 سالن برای مسابقات اختصاص داده می شود و 20 مسابقه به طور مساوی در دو سالن توزیع می شود.

وی توضیح داد که یکی از اسپانسرهای اصلی فدراسیون برای قهرمانی ، بانک ملی مصر (NBE) است و قرارداد در اواخر ماه مارس به پایان می رسد. قرارداد در طول دوره فعلی تمدید می شود.

یکی دیگر از حامیان مالی شرکت پوشاک TIMA Sport است و کارهای بیشتری برای جذب حامیان مالی بیشتر در جریان است.

به دنبال موفقیت در حمایت از مسابقات قهرمانی هندبال جهانی مردان ، الحسینی انتظار دارد که مسابقات تعداد زیادی اسپانسر داشته باشد. On Time Sports قهرمانی را پخش می کند.

وی اشاره کرد که طبیعی است که هیچ گونه یارانه ای از طرف فدراسیون بین المللی شمشیربازی در زمینه برگزاری مسابقات داده نشود. پس از وقفه ای طولانی به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، رویدادهای بین المللی شمشیربازی در اوایل ماه مارس با برگزاری مسابقات در مجارستان و سپس مسابقات روسیه و قطر برمی گردد.

فدراسیون به هر کشور سازمان دهنده 300000 SF کمک خواهد کرد. در مورد مصر ، مبلغی که فدراسیون بین المللی تأمین می کند هنوز قطعی نشده است.

الحسینی تأیید کرده است که بودجه مسابقات را به وزارت جوانان و ورزش تحویل داده و در مرحله هماهنگی برخی از موضوعات مربوط به بندهای آن قبل از تصویب است. اما اگر مصر همان مبلغی را دریافت کند که فدراسیون بین المللی شمشیربازی به مجارستان ، روسیه و قطر اعطا کرد ، این تورنمنت سود مالی خوبی کسب خواهد کرد.

وی افزود که مصر اخیراً توانسته است به میزبان مسابقات بزرگ تبدیل شود ، زیرا ورزش یک قدرت نرم است که از طریق آن می توان به طور غیر مستقیم گردشگری را ارتقا داد. این جهش در تعداد بازدیدکنندگان در نتیجه مسابقات قهرمانی هندبال اخیر دیده شد ، که می تواند یک خطر محاسبه شده باشد و با دقت مطالعه شود ، از اشتباهات جلوگیری کند و به موفقیت برسد.

علاوه بر این ، سرمایه گذاری طولانی مدت در زیرساخت های اساسی مورد نیاز مصر انجام می شود. از سال 1993 ، هیچ مکان ورزشی جدیدی در کشور ساخته نشده است. با توجه به خود سازمان ، از طریق حضور بازیکنان و ستاره هایی که عکس های خود را از طریق سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند ، هزینه ها و همچنین درآمد گردشگری وجود دارد.

الحسینی افزود: منابع درآمد مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان برای جوانان اشتراک بازیکنان و اسپانسرها است و می توان گفت آخرین مسابقات شمشیربازی که توسط فدراسیون برگزار شده هیچ خسارت مالی نداشته است.

تورنمنت هایی وجود دارند که میلیون ها بار برنده مالی کسب کرده اند ، از جمله مسابقات کوچک با بردهای حداکثر 500000 EGP.

الحسینی همچنین گفت که استادیوم هایی که برای مسابقات در ماه آوریل خریداری می شوند ، در جام جهانی بزرگسالان نیز سال آینده استفاده خواهند شد ، به این معنی که مسابقات بعدی پس از صرفه جویی زیاد در هزینه ها ، درآمد بیشتری خواهد داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *