قیمت داروهای تجویزی در حال افزایش است و آمریکایی ها برای پرداخت هزینه در تلاش هستند

[ad_1]

قیمت داروهای تجویزی در حال افزایش است. گزارش جدید نشان می دهد که حتی در طی یک بیماری همه گیر ، مصرف کنندگان مجبورند برای برخی از داروهای خود سه برابر بیشتر هزینه کنند.

آخری گزارش نظارت بر قیمت RX از AARP نشان می دهد که قیمت نام تجاری بیش از یک دهه سریعتر از تورم اصلی در حال افزایش است. برای متوسط ​​آمریکایی سالخورده که 4.7 داروی تجویزی در ماه مصرف می کند ، هزینه سالانه درمان بیش از 31000 دلار در سال 2020 بوده است – بیش از سه و نیم برابر هزینه 15 سال پیش. این مبلغ بیش از متوسط ​​درآمد سالانه ذینفعان Medicare است.

ساکنان رالزویل ، جودی لایت و همسرش تحت تأثیر دستورهای بالای دست اول قرار می گیرند.

لایت گفت: “من می ترسم که چیزی برای زندگی نداشته باشیم و باید این قیمت ها را مدام بپردازیم.”

لایت می گوید که او ده ماده مخدر مصرف کرده و شوهرش نه ماده مخدر. این داروها هر ماه هزاران هزینه می کنند ، حتی با بیمه.

کمبود اتومبیل اجاره ای باعث گرانی می شود؛ در اینجا روش هایی وجود دارد که می توانید در آن صرفه جویی کنید

در مورد یک دستورالعمل ، هزینه های جیبی آنها سال گذشته 200 دلار برای تحویل سه ماهه بود ، اما اکنون بیش از 1000 دلار است.

لایت گفت: “وقتی مجبورید چنین قیمت های با درآمد ثابت را پرداخت كنید ، این فقط امكان پذیر نیست. من یکی از خوش شانس ها هستم. خانه ما نتیجه داد ، بنابراین اکنون برای پرداخت قبض های پزشکی خود مجبوریم خانه خود را دوباره تأمین کنیم.”

لی پورویس ، مدیر بهداشت و هزینه های دسترسی ، موسسه سیاست های عمومی AARP ، به ما یادآوری می کند که تأثیر هزینه های بالا بر همه تأثیر می گذارد.

“هر کسی که دارای پوشش بهداشتی است هزینه داروهای تجویز شده را از طریق حق بیمه و تقسیم هزینه پرداخت می کند. وی گفت: “شما همچنین به عنوان مالیات دهنده پرداخت می كنید زیرا مالیات شما به برنامه هایی می رود كه هزینه داروهای تجویز شده را پرداخت می كنند.”

شکایات علیه برنامه Cash در طی همه گیر COVID-19 سر به فلک کشید

برای صرفه جویی در هزینه نسخه ها ، ابتدا با پزشک خود صحبت کنید تا ببینید آیا گزینه ارزان تری برای داروهای مصرفی شما وجود دارد یا خیر.

روش دیگر برای صرفه جویی در هزینه ، مرور کارت های دارویی با نسخه رایگان یا وب سایت ها یا برنامه های آنلاین است. مانند GoodRX که قیمت دارو را ردیابی می کند. روش کار این است که جزئیات نسخه خود را در برنامه وارد کنید و سپس قیمت نسخه را در داروخانه های نزدیک خود دریافت خواهید کرد. قیمت از داروخانه ای به داروخانه دیگر متفاوت است و شما یکی از گزینه های مناسب خود را انتخاب می کنید.

پورویس گفت: “تنوع زیادی در بازار قیمت گذاری دارو وجود دارد و این چیزی است که با دیدن این وب سایت ها مشاهده خواهید کرد. می دانید ، فقط با حرکت 5 مایل می توانید پس انداز قابل توجهی برای شما ایجاد کند.”

GoodRx تنها گزینه نیست. چندین کارت تخفیف دارویی دیگر وجود دارد که در مطب پزشک یا در داروخانه محلی خود پیدا خواهید کرد ، اما مهمترین کار این است که تحقیق کنید. بلیط رایگان است ، شما مجبور نیستید هزینه خدمات را پرداخت کنید. همچنین ، داروخانه های محلی را فراموش نکنید ، زیرا آنها اغلب برنامه های وفاداری خود را دارند. نکته دیگر ، حتماً قیمت ها را با هم مقایسه کنید ، اگر در قیمت دیگری قیمت مناسب تری پیدا کنید ، گاهی داروخانه با قیمت مطابقت دارد.

حق چاپ © 2021 WTVD-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *