قیمت های سیگار برای تأمین مالی برنامه بیمه درمانی 0.25 EGP افزایش یافت

[ad_1]

بنا بر منابع رسانه های محلی ، مصر قرار است در ژوئیه 2021 قیمت سیگارهای داخلی و وارداتی را با 0.25 EGP / بسته افزایش دهد.

عواید حاصل از این افزایش به وزارت دارایی می رسد و به تأمین مالی برنامه بیمه سلامت جهانی کمک خواهد کرد. این برنامه در ژوئیه 2018 آغاز شد ، جایی که افزایش اولیه EGP 0.75 / بسته به قیمت نهایی سیگار اضافه شد.

مفاد اجرای برنامه پیش بینی می کند که هر سه سال یک EGP اضافی 0.25 / بسته به ویژه در ژوئیه 2021 ، ژوئیه 2024 و ژوئیه 2027 اضافه شود ، تا زمانی که کل مالیات به EGP 1.50 بسته برسد.

شرکت شرقی ، بزرگترین تولید کننده سیگار و دخانیات در مصر ، گفت که هنوز از افزایش رسمی به آن اطلاع داده نشده است. وی همچنین گفت انتظار دارد این افزایش ها طبق برنامه اجرا شود. هنوز مشخص نیست که آیا این شرکت قیمت های قبلی را در ماه جولای حفظ خواهد کرد یا افزایش می دهد.

در فوریه 2020 ، در نتیجه تصمیم وزارت دارایی برای اصلاح براکت های ثابت مالیات و نرخ های ثابت مالیات ، شرکت شرقی تصمیم گرفت که قیمت های اصلی خود را هنگام افزایش قیمت های خرده فروشی حفظ کند.

طی دو سال گذشته ، این شرکت ترجیح داده است به جای اعمال افزایش قیمت کلی برای همه محصولات خود ، افزایش قیمت را برای واحدهای خاص نگهداری موجودی (SKU) اعمال کند.

Naeem Research به لطف ظرفیت تولید بالاتر و استفاده از آن انتظار دارد که این شرکت در سال مالی (FY) 2020/21 نتایج پایداری کسب کند. این شرکت اخیراً امکانات تولید خود را ارتقا داده و ظرفیت تولید را از 200 میلیون نخ در روز به 250 میلیون نخ در روز افزایش داده است.

این شرکت شرقی همچنین در مورد مذاکرات در حال انجام با فیلیپ موریس اینترنشنال (PMI) که 20٪ سهم بازار در شرکت مصری را در اختیار دارد و 95٪ از تولیدات کشور سوم سابق را مراقبت می کند ، خوش بین بوده است.

برخی شرایط ، عمدتا در رابطه با واحد پول پرداخت ، در حال بازنگری هستند زیرا پیش بینی می شود قراردادهای اصلی EAST EY با PMI در ژانویه 2021 منقضی شود.

تحقیقات نعیم افزود که عملکرد پایدار شرکت شرقی با کاهش حاشیه خرده فروش سیگار از طریق افزایش قیمت غیرمستقیم ، از EEA 0.10 / pack به EEA 0.025 / pack در دسامبر 2020 ، بیشتر تقویت شد.

پیش بینی می شود هر ماه حدود 20 میلیون EGP به درآمد اضافه شود. افزایش ارزش پوند مصر همچنین احتمالاً اطمینان حاصل خواهد کرد که این شرکت در سال مالی جاری سود اضافی کسب خواهد کرد ، زیرا تمام توتون و تنباکو خام خود را که بیش از 80٪ مواد اولیه را وارد می کند ، وارد می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *