لیندسی گراهام ، اولین سناتور واکسینه شده برای آزمایش مثبت کووید -19

[ad_1]

کلمبیا ، کارولینای جنوبی – تست سناتور لیندسی گراهام سناتور آمریکایی مثبت شد ، اولین سناتوری که پس از واکسیناسیون یک عفونت موفقیت آمیز را تشخیص داد.

در بیانیه ای که بعدازظهر دوشنبه منتشر شد ، جمهوریخواه کارولینای جنوبی گفت که “از شنبه شب علائم” آنفلوانزا “را مشاهده کرد و صبح دوشنبه به پزشک مراجعه کرد.

گراهام پس از اطلاع از آزمایش مثبت خود ، گفت که به مدت 10 روز قرنطینه خواهد شد.

گراهام 66 ساله می گوید: “احساس می کنم عفونت سینوس دارم و در حال حاضر علائم خفیفی دارم.” “من بسیار خوشحالم که واکسینه شده ام ، زیرا بدون واکسیناسیون مطمئن هستم که به خوبی حال حاضر احساس نمی کنم. علائم من بسیار بدتر خواهد بود.”

گراهام ، که در ماه دسامبر واکسینه شد ، مدت ها طرفدار واکسیناسیون بود و در بازدید از دانشگاه پزشکی چارلستون در کارولینای جنوبی در بهار امسال گفت: “هرچه زودتر همه ما واکسینه شویم ، زودتر می توانیم به حالت عادی بازگردیم.”

عفونت گراهام پس از دستورالعمل های به روز شده از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ایجاد می شود و از افراد واکسینه شده می خواهد تا در مناطق با سرایت بالای ویروس از ماسک استفاده کنند و دلیل آن جهش در نسخه بسیار مسری دلتا است. تجزیه و تحلیل اخیر نشان داده است که موارد موفقیت آمیز COVID-19 ، با علائم خفیف یا بدون علائم ، هنوز نادر است.

هر دو اتاق کنگره مقررات سختگیرانه تری را برای تحت پوشش قرار دادن افراد در شرایطی که موارد کووید -19 در سراسر کشور دوباره زنده شده است ، تصویب کرده اند.

اتاق به شرایط ماسک بازگشت ، در حالی که سنا پوشش های پزشکی را توصیه می کرد.

گراهام ، که ماسک به سر داشت ، پیش از انتشار بیانیه به س reportersالات خبرنگاران در Capitol Hill پاسخ نداد.

گراهام به دلیل رای سنا ، جمعه شب در شام فیل نقره ای ، جمع آوری کمک های مالی سالانه جمهوریخواهان کارولینای جنوبی و رویدادی که صدها نفر از جمله مایک پامپئو ، وزیر امور خارجه سابق ، و سخنران اصلی شرکت کردند ، حضور نداشت.

حق چاپ © 2021 توسط Associated Press. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *