مادری از جنگل بلوط ، نجات یافته از سرطان پس از COVID پیوند مضاعف ریه دریافت می کند

[ad_1]

جنگل بلوط ، بیمار. (WLS) یک 52 ساله و بازمانده از سرطان در مادر در جنگل بلوط پس از یک مورد شدید COVID-19 ، حتی اگر واکسینه شده بودند ، پیوند مضاعف ریه دریافت کردند.

لورا براتلین گفت: “این من را متوقف نخواهد کرد زیرا من یک زندگی طولانی در پیش دارم. من فرزندانم ، شوهرم ، نوه هایم را دارم.”

همسر ، مادر و مادربزرگ ، او سرطان را شکست داد و پس از آلوده شدن به COVID-19 ماه ها در بیمارستان بستری شد. او روز پنجشنبه در حالی که در حال بهبودی از پیوند مضاعف ریه بود از روی تخت بیمارستان صحبت کرد.

بارتلین گفت که نبرد او با کووید در اواخر آوریل ، یک ماه پس از دریافت واکسن آغاز شد.

او گفت: “او خیلی سریع از گلودرد به نقطه ای رسید که نمی توانستم نفس بکشم.” “من به جایی رسیدم که حتی نمی توانستم آنقدر صحبت کنم که بتوانم با آمبولانس تماس بگیرم.”

او در ماه مه در بیمارستان بستری شد و پزشکان به او گفتند ویروس مدت کوتاهی پس از آنکه کاندیدای پیوند مضاعف ریه شد ، تعداد زیادی از ریه های او را سوراخ کرده است.

او گفت: “آنها چیزی را که به آن کمان می گویند[برای لوله های این طرف و دو لوله در طرف]قرار دادند.”

خوشبختانه بیمارستان نورث وسترن به سرعت برابری را پیدا کرد و براتلین در 1 اوت تحت پیوند قرار گرفت و جان او را نجات داد.

براتلین گفت: “خدا به من و خانواده ام لبخند زد زیرا ما آینده ای داریم. حالا ما شانس دیگری داریم.”

او گفت خانواده او انگیزه اصلی او بوده است.

او گفت: “آنها خیلی حمایت کردند. من دیدگاه شوهرم را آنقدر دیدم که قبلاً آن را ندیده بودم.”

شوهرش اسکات براتلین می گوید: “او یک بازمانده است ، او یک ابرقهرمان است ، او فقط الهام ماست ، تمام الهام ما برای این است که چگونه اتفاقات بد رخ می دهد و چگونه می توانید بر آنها غلبه کنید. یعنی ، او واقعاً یک شخص شگفت انگیز است.”

و در حالی که راه درازی برای بهبود دارد ، از جمله یادگیری راه رفتن مجدد ، او گفت هنوز به این مرحله نرسیده است تا به دیگران اجازه دهد با زندگی خود و کووید قمار کنند

او گفت: “فقط به این دلیل که مردم آن را می خواهند از بین نمی رود.” “افرادی که نمی خواهند به COVID اعتقاد داشته باشند یا نمی خواهند ماسک بزنند خودخواه هستند. از خودخواهی دست بردارید و ماسک بزنید. این کار را به عشق فرزندان خود ، به عشق خانواده انجام دهید.”

براتلین امیدوار است داستان و مبارزه او دیگران را از تپش قلب و دردی که تجربه کرده است نجات دهد.

براتلین گفت: “ما باید به عنوان بشریت به عنوان یک قبیله بزرگ دور هم جمع شویم و متوجه شویم که می خواهیم خود را نجات دهیم. ما می خواهیم بشریت را نجات دهیم. خانواده های ما ، فرزندان ما ، همه این را می خواهند. همه ، هر شخص ، هر رنگ ، هر ملیت.” ..

حق چاپ © 2021 WLS-TV. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *