مالیات بر بیت کوین – اخبار روز مصر

[ad_1]

در دنیای امروز ، بسیاری از مقامات مالیاتی روشهای مختلفی را برای معرفی مقررات مالیاتی بیت کوین امتحان کرده اند.

بیت کوین هنگامی که برای اولین بار وارد بازار شد ، به دلیل نظم ناپذیری آن و به دلیل جلوگیری از پرداخت مالیات ، افراد زیادی را به خود جلب کرد. جهانی بودن بیت کوین همچنین ردیابی معاملات بین کشورها را دشوار یا تقریباً غیرممکن کرده است.

خدمات درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) و مقامات مالیاتی سایر کشورهای برجسته از نظر مالیات دادن به معاملات بیت کوین عمدتا در یک صفحه هستند.

IRS قبلاً اعلام کرده است که بیت کوین باید به عنوان دارایی ناملموس تلقی شود یا با خیال راحت به عنوان یک دارایی قرار گیرد و نباید از آن به عنوان ارز استفاده کرد زیرا از طرف هیچ بانک مرکزی صادر نمی شود. این واقعیت که بیت کوین به عنوان دارایی رفتار می شود ، پیامدهای مالیاتی را بیشتر روشن می کند.

ما فقط چند کشور را مشاهده می کنیم که دارایی دیجیتال را به عنوان یک ارز مشمول مالیات می دانند. به عنوان مثال آلمان ، بیت کوین را به عنوان پول خصوصی در نظر می گیرد ، در مقابل سهام یا کالا یا حتی یک کالای ارزی.

ذخیره سازی توp s پآس از درجه سانتیگرادآویز کردن
IRS در حال حاضر گزارش دادن همه معاملات بیت کوین ، صرف نظر از ارزش کم ، قانونی شده است. این بدان معنی است که همه مودیان در ایالات متحده باید همیشه هر معامله با بیت کوین را که از فروش ، خرید و سرمایه گذاری متفاوت است ، پیگیری کنند.

بنابراین چه معاملات بیت کوین می تواند منجر به مالیات شود؟
فروش بیت کوین – این شامل بیت کوین است که شخصاً استخراج و به شخص ثالث فروخته می شود و همچنین بیت کوین توسط شخصی خریداری شده و به شخص ثالث فروخته می شود.
استفاده از بیت کوین – بیت کوینی که استخراج می شود و برای خرید کالا یا خدمات استفاده می شود.
استفاده از بیت کوین – ارزهایی که توسط شخصی خریداری شده و برای خرید کالا یا خدمات استفاده می شود.
از آنجا که اکنون بیت کوین به عنوان یک دارایی تلقی می شود ، استفاده از این ارز رمزپایه برای هر نوع معامله منجر به مالیات بر سود سرمایه خواهد شد. این می تواند کوتاه مدت یا بلند مدت باشد ، اما واقعاً بستگی به مدت زمان نگهداری بیت کوین دارد.

هنگام معامله بیت کوین خود برنامه اکولایزر بیت کوین، شما از این جنبه تحت پوشش هستید.

هنگام کار با بیت کوین باید بسیار دقت شود. چرا این هست؟ مالیات دادن و گزارش بیت کوین به همین آسانی که به نظر می رسد نیست. برای مبتدیان ، تعیین ارزش منصفانه معاملات وی کاملاً دشوار است.

همچنین ، بسیار بی ثبات بودن بیت کوین را نمی توان تأکید کرد و همچنین می تواند برای چندین لحظه معاملات نوسان زیادی در قیمت داشته باشد. راه حل این امر این است که اگر بیت کوین را با قیمت روز بالا خریداری کنید ، حق استفاده از همان قیمت برای فروش را دارید.

چه اقداماتی باید انجام دهید تا در هنگام معاملات بیت کوین تحت تأثیر مجازات های مالیاتی قرار نگیرید؟

اکنون آماده شوید!!
هیچ وقت بهتر از الان برای آمادگی برای دوره مالیاتی یا فصل بعدی وجود ندارد! ممکن است بسیاری از افراد بخواهند آن را به زمان واقعی موکول کنند ، اما ما به شما توصیه می کنیم امروز این گام شجاعانه را بردارید ، اکنون در وقت خود صرفه جویی کنید تا فصل مالیات بعدی شما تا حد ممکن دردناک نباشد.
چگونه آماده می شوید؟
ذهنی: هنگامی که سرمایه عظیمی از سرمایه خود را بدست آوردید ، کنار گذاشتن برخی از سودهای شما می تواند دردناک باشد ، بنابراین باید ذهن خود را آماده کنید که چاره دیگری ندارید.
مالی: ممکن است مجبور شوید مالیات سود سرمایه را برای سرمایه گذاری های خود پرداخت کنید ، بنابراین مطمئن شوید که به اندازه کافی پس انداز کرده اید!
ثبت سوابق
سوابق در مورد سرمایه گذاری و مالیات مهم هستند. شما باید شروع به ثبت تمام سوابق معاملات مشمول مالیات خود کنید. هنگام فروش بیت کوین ، اطمینان حاصل کنید که سودهایی را که در آن زمان کسب کرده اید ، پیگیری می کنید.
استخدام Eبا تجربه آحسابدار
این امر اکثراً توسط بسیاری نادیده گرفته می شود ، اما مشاوره با یک حسابدار حرفه ای برای مشاوره و پیشنهادات بسیار مهم است.
دریافت کردن ریght
در سال های اخیر اقدامات زیادی برای ارائه رهنمودهای روشن برای مالیات بر دارایی های دیجیتال انجام شده است ، اما پیگیری همه این پیشرفت های روزمره برای مقامات مالیاتی دشوار خواهد بود.

بیت کوین می تواند با سایر موارد قبلی متفاوت باشد و دائماً در حال پیشرفت باشد ، در نتیجه صاحبان مشاغل همیشه با عدم اطمینان مالیاتی روبرو می شوند که چالش های بیشتری برای نوآوری و پذیرش جدید ایجاد می کند.

در پایان ، روشن است که مقامات مالیاتی از نیاز به سیاست های جدید مالیاتی برای بیت کوین آگاه هستند. اگر سیاستمداران بتوانند با متخصصان صنعت برای درک اصول اساسی و همچنین پیچیدگی بیت کوین همکاری کنند ، هم به نفع دولت و هم به سرمایه گذاران خواهد بود. اگرچه این موضوع تا حدودی معرفی شده است ، اما هنوز هم در این زمینه به كار بیشتری نیاز است. برای بیت کوین باید مقررات مالیاتی معقولی در نظر گرفته شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *