مجری جدید در معرض خطر: تهیه کننده اجرایی مایک ریچارد ، بازیگر میم بیالیک ، وارث الکس تربک

[ad_1]

لوس آنجلس – “خطر!” مایک ریچاردز ، تهیه کننده اجرایی را به عنوان مجری جدید برنامه طولانی مدت بازی و میم بیالیک بازیگر را به عنوان مجری پیشنهادات ویژه فرنچایز و اسپین آف ها در زمان اصلی معرفی کرده است.

این زوج به مدت 37 سال نقش تیمی ایفا می کنند که توسط الکس تربک ، نمادین ، ​​که در نوامبر 2020 پس از مبارزه با سرطان لوزالمعده درگذشت ، انجام شد.

ریچاردز ، که امسال از 22 فوریه تا 5 مارس به این کشور سفر می کند ، میزبانی را بر عهده خواهد گرفت و از آغاز فصل سی و هشتم این برنامه در اواخر امسال آغاز می شود.

Showrunners همچنین نشان داد که Bialik میزبان یک برنامه جدید کاملاً جدید با عنوان “Jeopardy! National College Championship” است که قرار است در سال 2022 از شبکه ABC پخش شود. “ویژه” شامل 15 کالج و دانشگاه در سراسر کشور خواهد بود. دو هفته رقابت قوی “

اگرچه آخرین کنسرت وی پشت دوربین بود ، اما ریچاردز 46 ساله سابقه تجربه میزبانی برنامه هایی مانند “زیبایی و جانور” و “هرم” و دیگر برنامه ها را دارد. او تهیه کننده اجرایی “Jeopardy!” شد. و همچنین “چرخ ثروت” در فصل 21-2020.

او پیش از این تهیه کننده اجرایی فیلم Who Wants to Millionerer و The Price Is Right بوده است.

“خطر!” به یاد ماندنی ترین لحظات مجری الکس تربک را تماشا کنید

ریچاردز در حین دیدار ، ادای احترام به تربک را امضا می کند: “من فقط می خواهم بگویم ، همانطور که الکس گفت ، ما سعی می کنیم جامعه ای بهتر و ملایم تر بسازیم.” “و اگر همه ما کمی تلاش کنیم ، به آنجا خواهیم رسید.”

بیالیک ، متخصص مغز و اعصاب ، بیشتر به خاطر نقشش در سریال کمدی CBS Theory Bang Theory معروف است. او همچنین مهمان برنامه “Jeopardy!” از 31 مه تا 11 ژوئن سال جاری

او بعد از حضورش در مجری گری گفت: “من یک زن علمی هستم ، اینطور که هستم ، چیزی است که من بسیار مشتاق آن هستم تا خود را به آن معرفی کنم. من واقعاً با بسیاری از الگوهای زن بزرگ نشده ام.”

پس از مرگ تربک ، مجموعه ای از میزبانان ملاقات کننده در مدت کوتاهی پر شدند ، از جمله ریچاردز ، “خطر!” سابق. قهرمان کن جنینگز ، بازیگر لوور برتون ، مدافع آرون راجرز و چندین روزنامه نگار.

متصل: “خطر!” میزبان جدید خود را برای سال 2021 اعلام می کند

ویدئوی پخش کننده رسانه بالا در گزارش قبلی استفاده شده است.

حق چاپ © 2021 OnTheRedCarpet.com. همه حقوق محفوظ است.



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *