مجله آمریکایی ورایتی رئیس CIFF را در میان رهبران با نفوذ تجاری که رسانه های جهانی را شکل می دهند معرفی می کند

[ad_1]

مجله آمریکایی ورایتی ، رئیس جشنواره بین المللی فیلم قاهره (CIFF) محمد هفزی را در لیست خود برای Variety500 برای سال 2020 قرار داد.

این مجله می نویسد ، Variety500 لیستی سالانه از 500 رهبر تأثیرگذار در صنعت رسانه و سرگرمی است.

این لیست منعکس کننده دستاوردهای اعضای آن طی 12 ماه گذشته است ، و اسامی توسط هیئت تحریریه واریته انتخاب شده اند ، که تحقیقات گسترده ای در مورد انتخاب های خود انجام داده است.

در یک سال پرچالش مانند 2020 ، این تصمیمات پیچیده تر می شوند زیرا مجله مجبور شد شرایط سخت بازار را به دلیل همه گیری ویروس کرونا (COVID-19) جدید در نظر بگیرد.

این مجله می گوید ، اما برخی از نکات کلیدی همچنان پابرجا هستند ، مانند سنجش تعادل بین آنچه کسی در 12 ماه گذشته انجام داده است و آنچه قبل از آن دوره به دست آمده است. وی افزود ، از آنجا که Variety500 یک لیست سالانه است ، عملکرد شغلی اخیر نسبت به شغل قبلی سنگین تر است.

افرادی که برای لیست Variet500 انتخاب شده اند حاصل ماه ها مشورت توسط تیم تحریریه مجله است. طی چندین جلسه برنامه ریزی شده در سال ، تیم تحقیق و بررسی دقیق لیاقت هر فرد را براساس تحقیق و مشاوره با صنعت به طور كامل اصلاح كرد.

در سال 2018 ، Hefzi به عنوان رئیس CIFF منصوب شد و به عنوان جوانترین منصوب شده در این سمت شناخته شد. او همچنین به عنوان عضو هیئت منصفه در بخش “افق ها” از 75 انتخاب شدشما جشنواره بین المللی فیلم ونیز.

به طور مداوم فیلم هایی را تولید می کند که مخاطبان منتقد و مخاطب را دریافت می کنند ، مانند فیلم بلند 2018. یومدین، که در آن سال نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم کن انجام داد. این فیلم معرفی رسمی مصر برای اسکار بهترین فیلم خارجی زبان است.

این فیلم سومین فیلم پی در پی Hefzi برنده اسکار است. برخورد و شیخ جکسون.

فیلم یومدین این فیلم همچنین اولین فیلم مصری بود که پس از شش سال وقفه در مسابقات رسمی جشنواره کن شرکت کرد. این دومین فیلم Hefzi بود که از آن زمان در جشنواره کن به نمایش درآمد برخورد، که بخش Un Certain Note را در سال 2016 افتتاح کرد.

Hefzi همچنین در لیست 100 نام مهم صنعت فیلم سازی عرب قرار داشت که در هشتمین شماره از مجله سینمای عرب ، منتشر شده توسط مرکز فیلم های عربی (ACC) قرار گرفت.

هفزی با ابراز خوشحالی از دریافت این جایزه گفت: این افتخار برای من است که توسط دو نفر بزرگ و مورد احترام در سطح بین المللی شناخته می شوم.

او همچنین خود را به عنوان یکی از موفق ترین فیلمنامه نویسان و تهیه کنندگان در جهان عرب معرفی کرد. Hefzi از زمان شروع فعالیت فیلمنامه نویسی خود در سال 2001 ، توانسته است به یکی از مهمترین نامها در صنعت فیلم سازی در مصر و جهان عرب تبدیل شود. همه چیز از آنجا شروع شد که او تعدادی فیلم نوشت که کلاسیک شدند.

او از طریق شرکت تولید فیلم تمام عیار فیلم کلینیک خود ، با موفقیت در گیشه موفق به تحسین شد. Hefzi همچنین در صنعت فیلم سازی نقشی اساسی ایفا کرد ، هم به عنوان عضو و هم به عنوان کارگردان در بسیاری از سازمان های فیلم سازی مصر شرکت کرد. او همچنین نماینده صنعت فیلم عرب در رویدادهای بین المللی فیلم است.

در سال 2017 ، ACC و هالیوود ریپورتر جایزه بهترین فیلم عربی را به عبدالحمید جمعه ، رئیس جشنواره بین المللی فیلم دبی (DIFF) و مسعود امرالا ، مدیر هنری جشنواره اهدا کردند. این جایزه بخشی از استراتژی وی برای ترویج صنعت فیلم سازی عرب در سطح بین المللی و حمایت از كارگردانان عرب است.

از جمله اعضای Variety500 امسال مدیر عامل آمازون ، جف بزوس است. او یکی از معدود تیتان های سازمانی است که در واقع از همه گیری استفاده می کند زیرا مصرف کنندگان بیشتری را وادار می کند تا برای تأمین نیازهای خرید و فیلم خود ، مانند آمازون ، به دنباله غافلگیرانه کمدی Borat ساشا بارون کوهن ، به آمازون اعتماد کنند. ، صادر شده در ماه اکتبر.

اما این همه خبر خوب برای امپراتوری تجارت آنلاین او نبود. مشکلات مربوط به ایمنی کارگران در انبارهای آمازون منجر به شکایت های قضایی و اعتصاباتی شد که به نوبه خود منجر به ضعف مطبوعات شد و با کمبود همه گیر و تأخیر در تأمین منابع ، تشدید شد.

اما بزوس با وجود از دست دادن 25 درصد سهام خود در آمازون در طلاق از همسر سابقش مکنزی در سال گذشته به قیمت 38 میلیارد دلار ، وضعیت خود را به عنوان ثروتمندترین مرد جهان حفظ کرد ، با دارایی خالص 113 میلیارد دلار وی همچنین دارای واشنگتن پست و Blue Origin است ، شرکتی مختص اکتشاف پایدار فضای انسانی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *