مجید آل فوتام ، Via Drive-Thru یک برنامه سفارش ویژه در مصر راه اندازی کرده است

[ad_1]

مجید الفوتایم ، گروه مرکز خرید مستقر در دبی ، یک توافق نامه در نوع خود را با دستگاه مصر از طریق برنامه Via Drive-Thru امضا کرده است ، که تحویل کالاهای پیش سفارش را در هر نقطه از مراکز تجاری قبلی تسهیل می کند.

بازدیدکنندگان از هر یک از املاک مجید آل فوتبایم می توانند با ثبت سفارش از طریق برنامه ، از خدمات منحصر به فرد Via Drive-Thru استفاده کنند و در هر نقطه از بازار به آنها تحویل داده می شود.

مراکز خرید که از طریق پلتفرم پیشرفته ردیابی سفارش از طریق درایو Thru فعال شده اند ، می توانند سفارشات مشتری را برای تحویل خودروهای مشتری پس از ورود به موقع دریافت کنند. این به مشتریان این امکان را می دهد تا از دردسر پارکینگ جلوگیری کرده و صف خرید را متوقف کنند.

این توافق در شرایطی است که تقاضا برای خدمات آنلاین افزایش می یابد و تجربه یکپارچه در حال حرکت را برای هر دو مشتری مجید آل فوتیم و ویا درایو از طریق فراهم می کند.

شادی شاوکی ، بنیانگذار Via Drive-Thru ، گفت: “این مشارکت از رشد مداوم ما در شبکه پشتیبانی می کند ، رهبری ما را به عنوان یک ارائه دهنده خدمات منحصر به فرد و ابتکاری تقویت می کند و ما را در خط مقدم نوآوری های فناوری قرار می دهد.”

فیلیپ ایوانز ، مدیرعامل مراکز خرید در منطقه غربی در مجید آل فوتایم ، گفت: “این همکاری ما را قادر می سازد تا در میان تقاضای فزاینده خدمات آنلاین و تحول دیجیتال ، به تماس پاسخ دهیم.”

وی افزود: “این یک پلت فرم چند کاناله منحصر به فرد برای مشتریان ما فراهم می کند که به آنها امکان می دهد با خیال راحت از مراکز فروش مواد غذایی و آشامیدنی سفارش دهند و سفارشات خود را از مکانهای انتخاب شده در مراکز تجاری ما بصورت یکپارچه جمع آوری کنند.”

ایوانز بر غرور شرکت در تعهد خود برای اطمینان از مشتری در مرکز تصمیم گیری تأکید کرد.

وی افزود که مجید آل فوتایم – خواص همچنان به دنبال راه ها ، مشارکت ها و روش های جدید برای بهبود تجربه خرید مصرف کننده خواهند بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *