محاکمه خشونت جنسی R. Kelly در بروکلین آغاز می شود

[ad_1]

نیویورک – R. K ، ستاره R&B یک شکارچی است که دختران ، پسران و زنان جوان را با شهرت خود فریب می دهد و از نظر جسمی ، جنسی و روانی بر آنها مسلط است. دستور کار برای کشف حقیقت

چشم اندازهای مختلف زمانی به وجود آمد که محاکمه طولانی مدت در یک دادگاه بروکلین آغاز شد ، جایی که چندین دادستان قرار بود ماه آینده در مورد برنده گرمی ، یک خواننده و ترانه سرای چند پلاتینی شهادت دهند که کار او با اتهاماتی که او را در زندان به همراه داشت مختل شد. خراب کردن

جرهوندا پیس ، اولین شاهد دولتی ، روز چهارشنبه به اعضای هیئت منصفه گفت که وقتی او در سال 2010 او را به عمارت خود دعوت کرد ، یک دختر باکره 16 ساله و یکی از اعضای طرفداران باشگاه بود. او فوراً به او گفت لباسش را در بیاورد. .

او گفت: “او از من خواست تا به همه بگویم که من 19 ساله هستم و مانند 21 سالگی رفتار می کنم.” کلی در پاسخ گفت: “این خوب است” ، هنگامی که باکره بودن خود را فاش کرد ، گفت که می خواهد او را از نظر جنسی “آموزش” دهد و به او گفت که او را “پدر” صدا کند.

آنها به مدت شش ماه دیگر یکدیگر را ملاقات کردند ، در حالی که وقتی کلیسایی که قوانین “راب” را نامیده بود ، کلی تحت کنترل و خشونت قرار گرفت. او یک بار بسیار عصبانی شد: “او به من سیلی زد و من را خفه کرد تا بیهوش شوم.” او بدون هیچ احساسی گفت.

او گفت که سپس به صورت او تف کرد و او را مجبور به رابطه جنسی دهانی کرد. به گفته دادستان ، او یک تی شرت آبی در این قسمت داشت که مدارک DNA این سوء رفتار را ارائه می کرد.

آسوشیتدپرس اسامی قربانیان خشونت جنسی را بدون رضایت آنها فاش نمی کند ، مگر اینکه آنها در ملاء عام به طور گسترده صحبت کرده باشند. پیس در یک مستند ظاهر شد و در مصاحبه های رسانه ای شرکت کرد.

قبل از شهادت ، وکلا در سخنان ابتدایی خود خلاصه ای از محاکمه را به هیئت منصفه ارائه کردند.

ماریا کروز ملندز ، دستیار دادستان کل آمریکا در گفتگو با هیئت منصفه در توضیح شواهدی که در محاکمه فدرال وی فاش می شود ، گفت: “این پرونده برای سلبریتی هایی نیست که علاقه زیادی به مهمانی دارند.” “این مورد برای یک شکارچی است.”

او گفت که او کارتهای پشت صحنه را به منظور جلب کودکان و زنان برای پیوستن به او ، گاهی اوقات در خانه یا استودیوی خود ، که در آن “تحت سلطه و کنترل آنها از نظر جسمی ، جنسی و روانی است” می دهد.

دادستان گفت کلی اغلب اعمال جنسی را با افراد زیر سن قانونی ضبط می کند زیرا او یک شرکت راکت سازی را توسط افرادی که به او وفادار و فداکار هستند ، کنترل می کند و مشتاق “هر یک از خواسته ها و خواسته های متهم است”.

او می گوید: “چیزی که باعث موفقیت و محبوبیت او شد ، دسترسی ، دسترسی به دختران ، پسران و زنان جوان بود.”

وکیل کلی ، نیکول بلانک بکر ، مشتری خود را قربانی زنان نشان می دهد ، برخی از آنها از “شهرتی برخوردارند که می توانند به دوستان خود بگویند با یک فوق ستاره هستند”.

او گفت: “او آنها را استخدام نکرد. آنها طرفدار بودند. آنها نزد آقای کلی آمدند.” “آنها دقیقاً می دانستند که در حال چه چیزی هستند. بر هیچکس پوشیده نبود که آقای کلی چند دوست دختر داشت. او کاملاً شفاف بود.”

این وکیل می گوید باورش سخت است که او یک سازمان جنایی پیچیده را شبیه به یک رئیس مافیایی سازماندهی کرده باشد.

بکر به هیئت منصفه هشدار داد که باید “آشفتگی دروغ” را از زنان در دستور کار قرار دهند.

او گفت: “اجازه ندهید همه حقیقت را بگویند.”

این اظهارات مربوط به موضوعی است که دفاع در اسناد دادگاه قبل از محاکمه مطرح کرده است و قربانیان ادعا شده کلی را گروه هایی توصیف می کند که در برنامه های او ظاهر شده اند و نشان می دهد که آنها “برای ماندن با او جان خود را از دست می دهند”. آنها گفتند که سال ها بعد وقتی افکار عمومی علیه او متمرکز شدند ، او را متهم به سوء استفاده کردند.

کلی ، 54 ساله ، شاید بیشتر بخاطر آهنگ فوق العاده اش “I Believe I Can Fly” (آهنگی باور دارم می توانم پرواز کنم) شناخته شود ، آهنگی که در سال 1996 به سرودی الهام بخش تبدیل شد که در جشن ها ، عروسی ها ، تبلیغات و غیره پخش شد.

افشاگری و شهادت بیش از یک دهه پس از تبرئه کلی در پرونده پورنوگرافی کودکان در شیکاگو در سال 2008 انجام شد. این تاخیری بود که باعث شد حرفه موسیقی او ادامه یابد تا دوران #MeToo با او همراه شود و قربانیان ادعا شده را ترغیب کند. . جلو.

داستانهای زنان با مستند مادام العمر Surviving R. Kelly در دسترس عموم قرار گرفت. این سریال نحوه حمایت طرفداران از کلی و سکوت قربانیان او را برای ده ها سال بررسی می کند ، و توطئه راکت فدرال را فاش می کند که کلی را در سال 2019 به زندان فرستاد.

دادستانهای بروکلین تعدادی از دادستانهای زن – که بیشتر آنها در دادگاه با عنوان “جین می گوید” – و همکاران با همکاران سابق خود که هرگز به طور علنی در مورد تجربیات خود با کلی صحبت نکرده اند ، قرار داده اند.

انتظار می رود که آنها در مورد چگونگی کمک مدیران ، محافظان کلی و دیگر کارکنان وی به استخدام زنان و دختران – و گاهی اوقات پسران – برای استثمار جنسی شهادت دهند. آنها می گویند که گروه قربانیان را در کنسرت ها و مکانهای دیگر انتخاب کرده و ترتیب آنها را برای دیدار با کلی در منطقه نیویورک و جاهای دیگر ، بر خلاف قانون مان ، قانون 1910 که “حمل و نقل هر زن یا دختر” را ممنوع می کند ، انجام می دهد. فراتر از خطوط دولتی “برای هرگونه هدف غیراخلاقی. “

هیئت منصفه ناشناس متشکل از هفت مرد و پنج زن قول دادند که به این پرونده رسیدگی کنند. این روند که پس از چندین تاخیر ، بیشتر به دلیل همه گیری اتفاق می افتد ، با اقدامات احتیاطی در برابر ویروس کرونا انجام می شود و مطبوعات و عموم مردم را از هجوم سالن های دادگاه با پخش ویدئو منع می کند.

پرونده در نیویورک تنها بخشی از خطر قانونی است که روبرت سیلوستر کلی ، خواننده متولد شده است. او همچنین در اتهامات جنسی در ایلینوی و مینه سوتا بی گناه اعلام کرد.

مربوط آر کلی در کیفرخواست به روز شده خود را بی گناه اعلام کرد

حق چاپ © 2021 توسط Associated Press. همه حقوق محفوظ است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *