محمود ممتاز به عنوان رئیس مرجع رقابت مصر منصوب شده است

[ad_1]

وزیر تجارت و صنایع مصر ، نوین گیمه ، با صدور 640 پوند از سال 2020 ، محمود ممتاز را به عنوان رئیس سازمان رقابت مصر (ECA) منصوب کرد.

پیش از انتصاب ، ممتاز به عنوان یک متخصص توسعه بخش خصوصی در مقر بانک جهانی در واشنگتن دی سی خدمت می کرد ، پستی که او را از آگوست 2018 به عهده داشت. در این دوره ، وی چندین پروژه سیاست توسعه و توسعه کار کرده است. بخش خصوصی منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی (MENA) و جنوب شرقی آسیا.

ممتاز پیش از این از سال 2008 تا 2018 در ECA خدمت می کرد ، علاوه بر مدیریت بخش مدیریت پرونده ، آخرین سمت خود را در سمت مدیر بخش سیاست رقابت داشت. در این سمت ، او تعدادی از موارد مهم را شامل می شود که طیف گسترده ای از بخش ها را پوشش می دهد.

علاوه بر این ، در انجام بسیاری از توصیه ها برای اصلاح قوانین و تصمیمات دولت که مانع رقابت و رقابت در بازار است ، نقش دارد.

ممتاز با شرکت در چندین برنامه آموزشی و سمینار برای شرکت ها ، مقامات دولتی و قضات ، بیشتر درگیر حمایت از رقابت و افزایش آگاهی است. این برنامه ها برای ایجاد فرهنگ رقابت در مصر ایجاد شده است. وی همچنین در برنامه های آموزشی قضات در دادگاه های اداری و اقتصادی شرکت می کند.

وی همچنین سخنرانی های بسیاری را به مقامات تدارکات دولتی در بدنه اصلی مرکز آموزش خدمات ملکی ارائه داد. آنها روی روشهای تشخیص پیشنهادات تقلبی در مناقصات عمومی متمرکز شدند. وی همچنین مدل شبیه سازی ESP (CAS) را برای دانشجویان ایجاد کرد.

در این دوره ، ممتاز آموزشهای گسترده ای را با چندین آژانس معتبر بین المللی برای رقابت دید ، مانند: دفتر تجارت عادلانه در انگلستان ؛ مقام رقابت هلندی ؛ و کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده و وزارت دادگستری.

این شامل آموزش در مورد روش ها و روش های تحقیق ، و همچنین ساده سازی روند کار داخلی و ساختار آژانس های رقابت است.

در سطح منطقه ای و بین المللی ، ممتاز به طور فعال در تنظیم مجدد قانون رقابت و رژیم های اجرایی در تعدادی از کشورهای خاورمیانه نقش دارد. به عنوان بخشی از این ، او چندین برنامه آموزشی را برای بسیاری از سهامداران در آنها انجام داد.

از نظر آکادمیک ، ممتاز هم در دانشگاه هامبورگ آلمان و هم در دانشگاه قاهره مصر به تدریس قانون رقابت و اقتصاد پرداخت.

وی همچنین مقالات دانشگاهی بسیاری را منتشر کرده است که در مجلات معتبر معتبر بین المللی و بررسی در زمینه حقوق رقابت منتشر شده است.

این شامل مجله هایی مانند: The World Competition Law & Economics Review؛ بررسی دعاوی مربوط به رقابت جهانی ؛ بررسی اروپایی قانون رقابت ؛ مجله قانون و عمل رقابت اروپا ؛ و بررسی ضد انحصاری اروپا ، خاورمیانه و آفریقا.

ممتاز دکترای حقوق رقابت و اقتصاد از دانشگاه هامبورگ آلمان دارد. وی پیش از این از دانشگاه آلمانی قاهره (GUC) مدرک کارشناسی ارشد در تجارت بین الملل و از م Chartسسه بازاریابی Chartered در انگلستان مدرک حرفه ای بازاریابی دریافت کرد. وی دارای مدرک لیسانس اقتصاد ، همچنین از GUC ، و لیسانس حقوق از دانشگاه قاهره است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *