مدارس CPS در مورد حفظ یا حذف SRO در دانشگاه رای می دهند

[ad_1]

CHICAGO (WLS) – مدارس مختلف ، انتخاب های متفاوت.

از سال تحصیلی بعدی ، آموزش در کالج جونز در South Loop به این نتیجه رسید که آنها دیگر افسران پلیس شیکاگو را در مدرسه خود نمی خواهند. حضوری که به گفته آنها برای تأمین امنیت محله و نه خود مدرسه و جایی که سال گذشته 3000 دانش آموز دادخواست حذف کارمندان را امضا کردند استفاده می شود.

کاسی کرسول ، رئیس LSP’s College Jp Prep گفت: “کارکنان مدرسه ، مدرسه را ایمن تر نمی کنند و در واقع برای دانش آموزان رنگارنگ ، برای دانش آموزان دارای معلولیت ، آنها در آسیب و محیط کم خطرتر سهیم هستند.”

در انتهای دیگر طیف دبیرستان میشل کلارک مگنت در آستین قرار دارد. هیئت مدارس محلی در آنجا به اتفاق آرا به نگه داشتن هر دو افسر پلیس که به آنها SRO نیز گفته می شود رای دادند.

برنارد کلی ، از دبیرستان میشل کلارک مگنت ، عضو LSC ، گفت: “من یک عضو 45 ساله در این جامعه هستم. من می دانم که خشونت چیست.” “وقتی اوضاع در مدرسه قارچ خیلی دیر است ، باید با پلیس تماس بگیریم.”

راه حل های مختلف نیازهای مختلف را آشکار می کند ، زیرا مدارس دوباره تعجب می کنند که آیا آنها می خواهند افسران پلیس شیکاگو در مدارس خود باشند. سال گذشته ، پس از ترور جورج فلوید ، 17 مدرسه CPS برنامه ای را استخدام كرد كه دو افسر دبیرستان را استخدام كرد.

از روز سه شنبه ، پنج نفر دو نفر از افسران خود را برکنار کردند ، 15 نفر یکی از افسران خود را برکنار کردند ، 16 نفر هر دو افسر خود را حفظ کردند و 17 نفر هنوز رای نیاورده بودند.

لیندی مک گوایر ، مشاور ارشد CPS ، گفت: “ما مدت ها معتقد بودیم که تصمیم گیری به بهترین شکل محلی در مدرسه انجام می شود.”

این آرا از این جهت مهم هستند که نه تنها میزان قرارداد CPS با CPD را تعیین می کنند ، بلکه به این دلیل که برای اولین بار ، این ناحیه برای هر افسر اخراجی 50000 دلار اضافی در اختیار مدارس قرار می دهد تا برای سایر هزینه ها اختصاص دهد.

“ما یک پرستار تمام وقت نداریم. ما یک روانشناس تمام وقت نداریم. ما یک هماهنگ کننده منظم عدالت ترمیمی نداریم ، و این واقعاً همان چیزی است که به ایمنی و رفاه دانشجویان کمک می کند ، “کرسول گفت.

مدارسی که هنوز در مورد حفظ برنامه SRO رای گیری نکرده اند ، باید روز چهارشنبه تصمیم بگیرند تا تصمیمات خود را در CPS ثبت کنند ، زیرا به نظر می رسد این منطقه بودجه خود را برای سال تحصیلی آینده نهایی می کند.

حق چاپ © 2021 WLS-TV. کلیه حقوق محفوظ است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *